Mobilno Bankarstvo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Aldiin, Sep 19, 2019.

1. BiceBolje

BiceBolje Komšija

Sparkasse, Sber i dalje koriste Flash bazirane aplikacije. Prilično iritantno obzirom da browseri sve više otežavaju korištenje flasha.

2. Reznor

Reznor Komšija

Jedna stvar koja mi je bila dobra kod Sparkasse je da mi za svaku transakciju dođe SMS obavijest

Sent from my MI 9 using Tapatalk

3. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Nema osnovno - izvoz naloga u pdf za print, već nakon svake transakcije moram gnjaviti ljude iz banke da mi proslijede nalog na mail.

Dizajn aplikacije je isto tako duskutabilan i zastario, nije se mijenjao vise godina.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. dams82

dams82 Aktivista

Nisam to koristio nikad tako da mi ne fali. A dizajn možda jeste zastario, ali mi to uopće nije važno ako sve radi kako treba.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

5. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Zamisli, odeš na šalter, uključiš onaj digitalni potpis i dolazak svih promjena po računu na mail u vidu pdf-a, ali pazi sad, samo onih koje obaviš fizički na šalteru. I to funkcioniše perfektno. A one koje obaviš preko mintese, online, paypal, podizanje keša na ATM-u, ništa, nula bodova. Govorio sam im za to, kao biti će uskoro sve to implementirano. Meni često zatreba pdf naloga odmah po uplati neke fakture, ali moram zivkati banku da mi ga proslijede na mail.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. dams82

dams82 Aktivista

Slažem se, i meni je isto tako.. Ali vjerujem da će to doći na svoje...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

7. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Ma novoj Raiffeisen aplikaciji ce raditi taj pdf

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk