Mobiteli u školi

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dzahdo, Mar 21, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    JOoooooj sto meni koji ne naleti golog bi ga kuci poslao. :evil:
     
  2. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama mogo sam ja to uraditi ali nisam htio sam da se lik izofira znas to je bit.
    jeste tesko prebiti cigoša od 50Kg hahah
    deloren kako sluša mobać moja roka ko luda pići ngage ko išta.kada prođe testni period gprsa nema me na netu dok ne skupim para za bip a i prodaću ngage. šteta pa kupih 512mb mmc ali trebaće nekad .
     
  3. postal dude

    postal dude Aktivista

    greska u koracima ovo je edit

    jesil se skopćo na taj kabal deloren ba uzmi fun pack.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    MA ne pitaj me nista nabavija sam PS2 i ne znam za nista drugo :mrgreen:
     
  5. postal dude

    postal dude Aktivista

    hahahha jesi lud to radi san andreasa pa sad ce on vamo na pc a uskoro i na ngage hahah.
    mgs je lud joj kako je dobar na pcu nemores mjenjat kontrole steta ali stas.
    kako poso zene te vidim sekiraju nedaj se staćes takav je zivot kakav je p2 da ga i ja kupim ali neću bolje mi je bic da kupim da se điram a sada će i CRX pa kad 130 konjića zanjišti. :twisted:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    San Andreas imam i nisam ga nikad ubacio u plejku ta me igra nervira opasno.
     
  7. Sleeper

    Sleeper Komšija

    San Andreas Banned!
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    ja imam neke opasne editore za vice city pa se igram stavim tezinu auta 8761238947629837tona i tako te gluposti povećas tockove odignes auto i to.
    imam editora kontam napraviti sarajevomapu ali bi bilo toliko posla auu nebi mogo sam nikako.