Mobiteli u školi

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dzahdo, Mar 21, 2005.

  1. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    ama uostalom koji ce mi kur*c mobitel u osnovnoj skoli jedino ako imas dobar neki (sa MP3 playerom i ostalim sranjima) pa se mozes folirat jedno 2 dana sve u svemu jedino dobro je sto kad imam kontrolni iz neceg posaljem poruku nekom i trazim odgovor na neko pitanje to mi je najdraze kad zajebem nastavnika :mrgreen:
    potpis:Jt :wink:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    jaranova cura položila ispit iz informatike jer me zvala za svako pitanje :D

    a pitanja su bila ono... ekonomski fax... "kako se zove tipka na printeru koja pusti cijelu stranicu van bez ispisa" etc.
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hahaha :D Majstorski
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    nisam ni ja zato da se koristi na casu al....

    uostalom kako ko hoce

    kod nas u skoli bi bilo nemoguce zabranit kad ga svaki ima u p.m.

    npr. ja na casu matematike i vibrira mi kladić, ja zavučem ruku u džep da vidim ko je a ono prekine, cim ja ponovo izvadim ruku opert neko sere. to je kad djeca stalno mijenjaju brojeve

    najbolje je nastavnike trzat

    neki dan sam masovno na casu salo poruke tipa "POGLEDAJ ISPOD KLUPE" i "vidi pada snijeg" :)


    bhtelecom bi propo kad bi se to zabranilo :8
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni je uvijek ukljuceno samo jedno "beep" ili svjetlo kad spavam (na mobitelu naravno).
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma najveća glupost je prozivanje, vađenje živaca
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mobitel mi tako radi da se ne cuje zvonjava ni vibra na prozivanje. Ne obazirem se na to.
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kako? Nemam printera...
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Sve je uredu, slažem se. Mobitel je sprava za slanje i primanje poziva i sms-a.

    Taj fenomen je poznat pod pojmom Višak Para. Ja nemam mobitela nikako.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Kolko idijoti daju za telephone moze se dobar laptop povoljan uzet sto je investicija 100put bolja.
     
  11. kenci

    kenci Aktivista

    glupo je mobitel nositi u skolu...
    kod nas npr nema neko skolsko pravo za to.. ako se nastavniku ne svidja, on kaze da ugasi ili sl...
    pa jos se sjecam u srednjoj, napravili smo fin dogovor...
    kome najvise puta mobil zazvoni u mjesecu, casti gajbom pive ili soka :)...
    dobro je islo...
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Dobra ideja :) Neki motiv dati učenicima za to, a ne izdrekivati se na njih. Iako stvarno stvarno stvarno nije red da se koriste i igraju mobitelima na času. U mene jaranica ima gustu kosu i dugu, i sad može slobodno pričati na mobitel sakrije ga u glavušu i nastavnica ništa ni ne vidi satra se objašnjavajući a ova pričal' ga priča :) Malac u mojoj školi dobio desterac na bingu oko 1400 KM uzeo mobitel od 900 KM neznam tačno model, NOKIA, malo novija i tad su tek počeli oni u boji mobiteli, i on se je sa tim hvalisao po godine... 900 KM za mobitel dat' je totalna glupost više volim jest za te pare ili kupiti šta za komp, more fino funkcionisat onaj kao u Vice Cityu onaj veliki debeli iz 70'ih :mrgreen:
     
  13. kenci

    kenci Aktivista

    pare za budale
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hehe, kako li se prije moglo bez mobitela, bili veći ratovi bez mobitela prije, sad sve na mobitelima, ratovi, škole, bisnis sve... Ccc :|
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Rekoh, to je višak para.
     
  16. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma hajd' što je višak para, al' što će ikom iako je korisno, propadaju telefonske govornice :D :mrgreen:
     
  17. kenci

    kenci Aktivista

    ma ja sam prije mjenjao, mada su kod nas jeftini sto jes jes, al sa pretplatom.. mozes naci za jedno pola marke nov telefon.. ali prinudjen si da placas pretplatu po jedno 10 maraka na 6 mjeseci, i kasnije se ispises...normalno da nisu svi telefoni, ali vecina...

    samo po mom misljenu, dole su telefoni skupi.. mislim u bih.. al to haman najbolje ide.. otvorit kakav shop i prodavat mobitele
     
  18. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Jooo gotive, al' ni ti nije baš nešto. Jest pouzdano, al' šta ustvari imaš od tih mobitela? Svaki je isti, samo što ima preseravanja i neko hoće najbolji. Moj jaran slučajno dobio SonyErricsson P900b i uopšte nije na mobitel ima sve opcije kao i PDA u boji, internet, štapić onaj za ekran, jednostavno.. I on sve što radi na njemu je gledanje kratkih 'poučnih' filmića :mrgreen: i sluša Novicu Zdravkovića - Splavovi! :mrgreen: On ostale opcije ne koristi! A mobitel se procjenjuje oko 1400 (VPC) prije dva mjeseca ga procjenili u Visi. A mi otišli u nas u Handy Shop, kaže onaj lik ŠTA JE TO :D :wink:
     
  19. postal dude

    postal dude Aktivista

    ja i jaran raspalimo colina 05 u skoli ja ga derem on lomi ngage ja lomim prste tako se lomimo i nakraju ga ja uzmem 5sec. (jedan dio mog zivota kada smo obojca imali ngage)
    ovo se desava na odmoru a i fakat je zabavno 200KM mob ima sve
    nisam neki levat da se hvalim mob jer nagage nije za pohvalu već je mob sa bruku f-ja mp3 fm itd uglavnom ko nesto glumi sa mob od 26354782k boja i 1000KM ima veću sansu da mu ga sutra otmu ili mu je zivot u većoj opasnosti.
    mene cigoš zaustavi trazi para ja reko nema
    trazi mob reko nema
    kae pa imas li ista reko nema
    kae ako nađem uzmem ja reko
    dobro i das meni pola.
    lik se izofira i ode.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    opalis takve likove u lobanju iste sekunde, i das petama vjetra. ako je neki jado jos mu zube izbijes i svima dobro. hihihihi :mrgreen: