Mogucnosti Notebook nadogradnje

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by gallaxy, Nov 4, 2011.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    E nasao se ko ce ga savjetovati.. :smt005

    Pa ti si dao svoj G-Skill Ripjaws 1600MHz CL8 (3x2GB) + 120KM za Corsair Dominators 2000MHz CL8 (3x2GB) :wink:
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije bio kompatibilan doticni G Skill sa Asus RE III plocom. Sta me moras odmah napadat. :smt013
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma niko te ne napada,malo se zezamo.. :wink:
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo mi ne lici na zezanje, nego vise na ismijavanje ali o tom po tom, G Skill RipJaws nije bio kompatibilan sa ASUS RE III plocom. Stalno sam imao samo 4GB rama. Memorija se nalazi na RE III listi, ali nije kompatibilna.
     
  5. emirr

    emirr Aktivista

    Da ne otvaram novu temu pitacu ovdje...jaran uzeo hp probook 4530s LW843EA i digao sistem win 7 ultimate međutim nema drivere nasli na http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... Id=5060880
    Code:
     »      Linux
    	»	Microsoft Windows 7 Home Basic (32-bit)
    	»	Microsoft Windows 7 Home Premium (32-bit)
    	»	Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit)
    	»	Microsoft Windows 7 Professional (32-bit)
    	»	Microsoft Windows 7 Professional (64-bit)
    	»	Microsoft Windows 7 Starter (32-bit)
    	»	Microsoft Windows Vista Home Basic (32-bit)
    	»	Microsoft Windows XP Professional
    ali ne znamo koje skinuti, skidali neke od win7 pro 32 bit-ne za mrezu da wirales napravimo međutim ne moze uvijek trazi da insatliramo network adapter...sta ciniti
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Provjeri je li 64 bit operativni sistem. Ne mogu 32 bitni driveri na 64 bitni Windows 7 Ultimate.
     
  7. emirr

    emirr Aktivista

    32 bitni je...ne gine nam izgleda skidanje svih drivera pa koji upali :S
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ovdje je izgleda HP nesto pomijesao u procesu proizvodnje. Navodno stavi u specifikacijama da je Ralink Wireless cip, a ustvari je Atheros ili Realtek. Pogledaj ispod laptopa naljepnicu s specifikacijama i vidi pise li koja je Wireless kartica.

    Za referencu procitaj ovu temu: http://www.bug.hr/forum/topic/prijenosn ... spx?page=2