molim komentare i misljenja :)

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Devil, Dec 26, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Devil

    Devil Novi član

    Posto sam novi ovdje,da i ja nesto pitam. Dakle, prije par dana sam kupio neku konfiguraciju, pa ako nije frka recite koliko to sve vrijedi po vasim misljenjima, i kako se uklapaju komponente:

    AMD Phenom II X3 720 BE 2.8 GHz
    Gigabyte MA770-UD3P
    2x2gb DDR3 1600mhz G Skill
    Gainward 4870 512mb Golden Sample
    Western Digital 1TB Green Edition
    Antec True Power 650W

    Normalno, sve je novo sa dvije godine garancije...

    hvala unaprijed :smt004
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Pa sto ne kazes koliko si ti platio, kad bi sad ovo kupio po nasim radnjama potrosio bi izmedju 1200-1300 KM
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    i kakve ti fajde sad :D valjda znas koliko si platio :S
     
  4. Devil

    Devil Novi član

    iskreno, ja sam platio 1020 km i jos za 80 km kupio kuciste wizard-ovo tako da me sve ispalo 1100 km. a to vise pitam onako iz radoznalosti, da li sam se zajebao ili zaletio sto se tice cijene...
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Pitanje si trebao postaviti prije kupovine pa bi imalo smisla, ovako i da si se zeznuo i zaletio nikakve fajde vec si dao pare. Konfa je solidna, manje vise standardna, mogao si staviti 4870 1GB, verzija sa 512 je osjetno slabija...
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Teme ovog tipa su debilne. Daš pare pa onda kao neka mišljenja i to ...... ma daj molim te.
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe svakako da ovakvo pitanje glupo zvuci, ali tako funkcionira ljudska psiha, 8) barem kod nekih ljudi, i ako covjeka muci to da ga nisu slucajno zeznuli , a npr to nije slucaj , zasto se ne utjesiti saznavsi istinu, ili zasto pak ne saznati da si zeznut pa sljedeci put ici pametnije :)
    u svakom slucaju rijesit ce se problema i razmisljanja o tome(barem bi trebalo, jer kad je neko sklon zabrinjavanju i uzaludnom razmisljanju njemu ni jedan odgovor i informacija ne pomazu)

    imho to su te normalne/uobicajene cijene otprilike
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    uhhh pa tebe je neko momacki odradio, ono strucno sto se kaze :smt003
     
  9. fcbmunchen

    fcbmunchen Novi član

    graficka nije nesto a ovo ostalo je ok
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Slijedeci put prvo skoci pa reci hop.
     
Thread Status:
Not open for further replies.