MSN ne radi?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by ColdFire, Mar 19, 2011.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jel ovo ne radi zadnjih para dana il je nesta do mene ? :lol:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Kao MSN stranica ili Live Messenger?:) Sa BIHneta trenutno uredno radi :) Koji error code dobijes?
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Do tebe je nesto :)
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Signing in to Windows Live Messenger failed because the service is temporarily unavailable. Please try again later. Error 80040154
    :lol:
    Ionak je smece postao
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Radi ko swatch.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep radi i sa logosofta. Provjeri da slucajno datum na kompu nisi vratio unazad :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto, MSN se gasi petnaestog marta. Osim za Kinu..
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    ih ja ga koristio samo da znam kad dobijem mail na hotmail accountu, moze li skype isto?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mogu se uvezat kontakti sa skypeom. Ja ga koristim barem deset godina, baš šteta, ne može se četat preko skypea.
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    da, skype je za chat 0 bodova.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    velika šteta. :lol:
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa meni jest žao, kako god da pogledaš :) Interesuje me postoji li neka mogućnost da se merga skype acc sa hotmail accom? Da ne moram dodavat ručno kontakte i objašnjavat svima ko sam :D
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Čekaj ovo se odnosi samo na windows live messanger jeli ,nema nikakve veze sa hotmail accountom koji je sad windos live mislim neće to ukidati valjda. :)

    Zan li ko hoće li biti email notifikacije kada primim novi e mail na ovome Skypu,jer mi je windows live baš bio praktičan po tom pitanju.

    http://balkans.aljazeera.net/vijesti/kr ... d-15-marta
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa to ti i radi Win8 ako se ne radim pri instalaciji novog Msn-a ti prebaci profil na skype sa ljudima.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislim da ti to samo prebaci acc na skype, a ne da ti merga accove.

    @sumeri: ne gasi se hotmail, samo messenger.
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma reko samo da potvrdim,hvala u svakom slučaju.

    Ovo za notifikaciju jeli se ko prešaltao,dobivate li notifikacije kada dođe e mail.

    Ne planiram gasiti msn dok ga oni ne ukinu.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako koristiš firefox, imaš x-notifier za to, odličan je ;) Prije sam i ja često koristio msn iz istih razloga kao i ti, s ovim sam se preporodio.
     
  18. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pa ne radi zato sto se moras prebaciti na Skype ( dobio si delozaciju xD ). Ne znam sluzim skype i za chat i za razgovore i volio bih kada bi svi moji prijatelji bili na skypu pa da obrisem FB.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa povezes skype sa fajzbukom.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija


    Eee hvala puno za ovo,već sam ga probao .Ovo će biti jako bitan dodatak kada ugase messenger . :)