Multiplayer :)

Discussion in 'Igre i konzole' started by 3xD_design, Apr 20, 2005.

  1. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Koje su igrice dobre za multiplayer. Citao sam u novinama o nekoj sto se rat odvija na 3 kontinenta. I non stop se igra. Akciona. Ima dosta vozila i oruzja koje moras zasluziti iskustvom. Ali ne znam koja je to. Ima li tko prijedloga ?
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    black hawk down ;)... moja omiljena
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    cod: united assault, battlefield (bilo koji) i black hawk down naravno... tu i tamo možeš colina upalit čisto da glavu pustiš na pašu.

    evo ti godinu dana zabave.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    CoD: United Offense ( e sad nisam siguran jesam li ovo dobro napisao) ... mozda si to mislio ^^..ali ona se jako malo igra online. Obicni CoD je daleko igraniji u nasim krajevima.
    ET (enemy territory)
    Battlefield
    HL2 :D
    CS:S
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ma da, taj cod... uf stari tu kod nas na kvartu lupamo po wireless-u i cod + team speak je ono - pištolj :D
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Cod igram skoro svaki dan, jest da je u internet klubu, tj. lanu ali pići.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    COD, UT2004, Battlefield 1942, Worms - sve probaj.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa pogledaj malo BiH i HR CoD MP scenu ... samo se CoD lupa po serverima a CoD:UO ni malo. :)

    Ja svaki dan igram CoD ... jebga... navuko sam se... :D

    evo ip od naseg servera: 195.228.155.81:28961
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    zato što si ga još niste snimili :D

    ma gle svejedno mi je koji se igra, bitno da se igra i da je team speak uključen.

    naša mala mreža (nedavno smo se odvojili od jedne velike) će tek za koji dan dobiti link prema van, pa ćemo onda ip-ove izmjenjivat.
     
  10. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    evo da pridodam jedno pitanje da ne postavljam dzaba novi topic:

    koja je to igrica CoD?puno ime?
     
  11. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

  12. fatalista

    fatalista Novi član

    hmm.... da nije PlanetSide?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    izasao je i df: xtreme, jesi li probao?
     
  14. postal dude

    postal dude Aktivista

    šta vam je djeco alo ba
    slušaj kakkaroto to ti je
    OPERATION FLASHPOINT
    najbolja igra sto se tiče multiplayera u svoje vrijeme malo je engine star ali helicopter se moze mjeriti sa svim ovim novim glupostima od igara cuo sam da izlazi dvica a najbolje u svoj toj igri je da se rokas protiv rusa na tri NENORMALNO VELIKA otoka izmedu russije i ammerike igras kao armstrong porucnik, neki tenkista russki specijalac i pilot .
    uglavnom igra je dosta teška moto igre je
    metak-čelo-zemlja
    nema gluposti skine te neprijatelj dok trepneš
    najbolji dio igre je kad se izgubis u šumi gledaš kako ces doći do svoje baze
    a preko velikog polja naviru russki vojnici sav se izgubis čojče,
    onda još jedan dio kada te uhvate rusi kao pilota helića i ti im pobjegnes i onda se moras orjentisati pomoću zvijezda na nebu to je fakat ludo i još nezaboravnih stvari.
    igra ima više servera nego sto ce bilo koja igra ikad i pomisliti da ima.
    ako ti bude trebala pomoć javi!
    a od ostalog smeča imas
    cs cod qa3 nfsu1,2 gtavc i tako tih ut 04 itd

    MORADOH OVO EDITOVAT DA SE ISPRAVIM JER LIK REČE KONTINENTA A NE OTOKA KAKO GOD OVO GORE VRIJEDI PROČITATI JER SAM JA PUNO VREMENA IGRAO TU IGRU I PREPORUČIO BI JE ONIMA KOJI NEGLEDAJU GRAFIKU VEĆ IGRIVOST ATMOSFERU I SVE DRUGE ZNAČAJNE EL.MENTE
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    p.dude - smiri se. o ukusima se ne raspravlja. Meni je Operation Flashpoint glupa igra.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    de halo izadji malo na sunce i svjez zrak. :shock:
     
  17. postal dude

    postal dude Aktivista

    kako god shenrone ti si mozda tu igru upalio i nisi imao zivaca jer nije ko neznam neke druge nerealne igre.
    1 igra je stara
    2 priča je za 10
    3 helicopter je fakat i danas na nivou,gdje ima bolji?
    4 otvorio sam prozor tako da sam već vani i sunce mi je udarilo u glavu i izgorio sam po glavi :D haaha

    ukus ko ukus eto i ti shenrone reče da se o ukusima ne raspravlja a ti kazes da je o.fp glupa igra .
    ali ja sam te potegao za jezik.

    pokusaću biti pasivniji ubuduće.ok
     
  18. postal dude

    postal dude Aktivista

    POSTAL2 SHARE THE PAIN
    DOBAR U MULTIPLAYERU
     
  19. monK

    monK Komšija

    Postoji nesto sto me kod nekih, ali samo kod nekih vrsta igara istog trenutka natjera da ih protjeram sa racunara, takav je i OPERATION FLASHPOINT...Mislim da sam napravio dva koraka u igri i iste sekunde shvatio da JA OVAKO VISE NE MOGU...
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja sam igrao 10 min igru...i odustao.