N96 srusio se sistem :(

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Ghostbusters, Jan 1, 2009.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    sve slusa kao i prvog dana, mada moram priznati nisam neki user, mozda 3x u toku dana uzmem u ruke mobitel... :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Onda tebi treba 3310.. inace nacekat ces se najmanje godinu dana dok budes imao priliku uzet n97.. + koliko ce masna bit.

    Ghostbusters, ajde super.. sretno.
     
  3. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Vala da ti pravo kazem N96 me nije nimalo ipresionirala ,cak sta vise za mene je bolja N95 8GB al eto staces sto je tu je :) N96 je jedna velika FULaaaa hahaha
     
  4. BreaKdowN

    BreaKdowN Guest

    I ja sam skoro kupio N96 i danas mi se nesto pokvarilo, prvo je stopalo ko ludo al to sam sredio tako sto sam oslobodio memoriju sa C i nakon toga sve je OK ali ne mogu da primim poruku.....mogu da saljem al da primin nikako ne moze......sta bi to trebalo da bude????
     
  5. pac

    pac Komšija

    Jesi li prije mogao citati poruke?
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    a da probas pobrisati sve poruka sto imas i uraditi reset to factory settings
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Formatiraj internu memoriju, i onda pukni hard reset sa *#7370#
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    BreaKdowN, ..imal razlike kad promjenis na koju memoriju ce se snimat poruka.. i mozes li primit nesto s BT... ako mozes s BT onda je do mreze.. nekako nesto, ak oen moze ni sa BT onda je do telefona.
     
  9. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Moj ti je savjet kotarisi se te N96 ja sam je imao i svu sam je pretresao samo mogu reci da je mobitel smece i nemoj te raditi na ove novije telefone update preko NSU-a samo cete sjeb fon .... nosi u servis ili trazi kakve druge alternative.Mogu vam sredjivati certifikate za fonove koji traju 3 godine od kineza to i ja koristim na svojoj N95 8GB jer nisam uspio hakati svoj mob , tako da sad korisitim certifikate i odradjuje aplikacije bez problema, takodje isto mogu uraditi reset life tajmera za Nokia modele pa ko ima zainteresovan i ko se ne moze snaci moze me na PM kontaktirati pa cu mu pomoci .Ako je dozvoljeno ja mogu i ovdje pisati to je do admina , ako kazu da moze oda cemo ici na novu temu a ako nemoze onda premo PM-a
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ghostbusters, kakve to veze ima sa njgovim problemom ?? I hoces rec da nisi uspjeo haknut n95 8G ? ..pa to je s60 v3 9.1 ...haknes je s dva fajla.
     
  11. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Nemogu je haknuti , nemogu nikako instalirati onaj ROM Patcher pokusao sam i preko HelloCarbide ali nece pa nece , tak oda sam odustao od te zezancije pa sam presao na certifikat od kineza i tako odradzujem app za fon , a sto se tice ovoga gore samo sam mu dao savjet da se kotarise tog telefona ovo nema veze sa njegovim fonom reko hajde da ne otvaram novu temu sad :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nadji onaj instaler i capsOFF - ON.. ubaci ga u sys i to je to. Mozes s telefona to odradit. Kako nemam n80 ispao sam iz tih fazona dok ne uzemm iduci symbian ali ako je ista lakse to je haknuti 9.1 i 9.2 symbian. Ista procedura.

    Da imao sam i ja kineski certifikat.. ono cekao da mio ga naprave kade je bio onaj udar, nestasica certifikata i nemogucnost hakovanja s60 v3. Al s ovim hakom ti ne trazi nikakvo odobrenje odnosno zaobilazi ga.
     
  13. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ma znam ja za taj instaler , ali ne mogu ga ubaciti kad je sys kad je ko zakljucan treba mi prvo onaj ROM Patcher da bi mogo uraditi capsOFF - ON i onda bi u x-plore mogao otvoriti sys.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    zaključat će vama syss temu pa ćete onda dalje na pm.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    syss, zar je i ovo protiv pravila foruma ????????????? Nidje veze.

    Nije caps OFF - ON.. do mene je ..radi se o maloj aplikaciji ..ne znam kak ose zove koja sam osluzi za "pokazivanje" sys sadrzaja. Ajde necu dalje kad je ,,..kako je.