Najave novih PC igara 2008/2009

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Apr 2, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao Command And Conquer Red Alert 3

    majko draga sta ih je u ovih 5-6 dana
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    pogledaj zoi-ev post, par iznad ovih :smt005
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    @FeYza - znam da je izasao kad i Zoi rece, al' ja javljam da se pojavio i u "igrivoj" verziji, ako znas na sta mislim :roll:
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Na to sam i ja mislio kod moga prijasnjeg posta :wink:
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Fallout 3 igriva verzija je izasla ranije, i to je objavljeno na Fallout topicu :wink:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao FIFA Manager 09
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    poigrao red alert 3,razocaran sam.samo tri nacije za birat,ko da igram tiberium wars -.-' ide na uninstal do boljih vremena...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Mirror's Edge je u gold fazi, za Xbox 360 i PlayStation 3 izlazi 11. novembra, dok ce PC verzija, kako stvari stoje, tek na proljece.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasao CoD 5
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Jest, kod Hajre na Stupu se pojavila igra. CCC. Shvatili smo Vedo do sad da ti pratis rlslog i ostale stranice.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    To se nisi naspavao Enise, sta li? bar ja se pravo obradujem kad dodjem na ovaj forum i vidim neko javio da je sta novo izaslo :|
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Nije to problem, ali javljas na forum vec par puta da se pojavila piratska verzija odredjene igre.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Sorry onda, necu vise.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mirror's Edge dobio ocjenu 8/10 od Eurogamera. Očigledno malo bolje od prosjeka. Ništa za pamtiti ...
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Malo su ocjene recenzenata nerealne pred kraj godine kada je masa dobrih naslova na raspolaganju.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    OPM i OXM su dali devetke, tako da mislim da je podosta iznad prosjeka, ako nista zbog svjeze i "vesele" atmosfere.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da sudeci po demu zasluzuje bar 8.5 :)
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    OPM i OXM uvijek daju prve recenzije i definitivno im je u interesu da se što više igara proda na PS3, odnosno XB 360. Oni uvijek daju ocjene za +1 nego što je realno. Ako se ne varam, mislim da su Far Cry 2 dali 9/10, a poznato je kakva je igra. Nije prošlo ni 15-ak dana od izdavanja a niko se i ne sjeća iste :)
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Kako se niko ne sjeca? Pa svi samo o tome pricaju :D
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Svi je pljuju. Far Cry 2 je trenutno sinonim za lošu igru na HWB-u :)