Najave novih PC igara 2008/2009

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Apr 2, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma cistio sam sa onim "Driver Sweeper" alatom sa guru3d sajta. Svakako mi valja ovih dana uradit reinstal, pa mi se ne da zezat vise s tim.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Novi PhysX Mirror's Edge video:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. GW

    GW Moderator

    Nadam se da neće biti potreban SLI sistem ili slično da se uživa u ovim efektima.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Uh jest im poredjenje fazon, na desnom klipu stave ovaj najlon, a na lijevom ne stave, pa sad treba uvidit razliku kako se ponasa najlon sa ovim na on, naspram najlona kojeg nema na off :D
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Igra dosadi nakon nekih 20-30 minuta . Fino zamisljena ideja ali slaba realizacija kao i u vecinih novih igara :)
     
  6. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Jel iko spomenuo Dragon Age Origins? Izgleda da ce igra rulati. Nasljednik Baldura ali nije dungeons and dragons.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. ming

    ming Veteran foruma


    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Jedina igra koja me zanima ove godine osim redovnog Football Managera je Cities XL. Samo se nadam da nece totalni promasaj da bude.
     
  10. h2o

    h2o Aktivista


    Jeli iko uspio zaigrati? Ja nemogu izabrati heroja, a ako ga uspijem izabrati nemoze da se spoji na server.

    A po njihovom forumu izgleda da je ovo daleko od verzije 1.0, iako su je tako oznacili.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Imao sam slicnih problema sinoc kad sam probao, valjda preopterecenje.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam bio u beti, i nikako nisam mogo zaigrat. Ev skida se update pa ce mozda sad bit bolje...

    EDIT: Evo ga. Ista stvar opet. Prilikom ulazenja u klijent, i kliktanja na PLAY NOW, igra se samo minimizira. Kad je maximiziram bude crno, i to je to.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ja sam je igrao u beti , i nije vala nesto spesl . radije derat quake live
     
  14. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Maloprije mi bio PLAY NOW i pocelo mi je skidati igru sada nema nista na sajtu,a morao sam maloprije prekinuti download zbog online matcha na PES-u :(