nakon ps3 software update na 2,50 nece da cita originale

Discussion in 'Igre i konzole' started by cajo, Oct 29, 2008.

  1. cajo

    cajo Novi član

    eto, kao u naslovu, donio mi je prijatelj svoj ps3, uradili smo update, fudbal je mnogo bolji, nema kocenja ali ostala 2-3 originala nece da cita.a cak mi govori nece ni blu ray disc sa filmom da cita.To je sigurno do lasera jeli tako ? Inace ps3 je u igraoni.......
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da a cudno otkud bas da se potrefi sa update-om.
     
  3. cajo

    cajo Novi član

    E to bas....a nema logike nikakve da ima problem sa updateom ja mislim to bi na CNNu breaking news bio odmah iza pokusaja atentata na Obamu....i ja kontam da to nema veze jedno sa drugim sigurno nego se potrefilo...i malo offtopic ko zna kada ce se moci instalirati originali na ps3 pa da vrsi samo provjeru sa drajva ko sto se planira za box u 11tom mjesecu ove godine?
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i kazu 'uzmi ps nema zezancije sa neoptimiziranim softwerom' :smt003
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Mislim da je u pitanju koincidencija da se to "primijetilo" nakon nadogradnje te da svakako nema veze s tim. Ako se koristi 12+ sati dnevno...
     
  6. gilla

    gilla Aktivista

    sacuvaj nas svog pc-jasog fanatizma,

    inace pretpostavljam da je 40gb verzija,njihovi laseri su kvarljivi poprilicno,vjerovatno je na izmaku
    tesko da ce ikada biti instalacija da hdd i igranje,zamisli onda koji bi hdd trebao,i sada imas bruku igara koje svoj sadrzaj instaliraju na hdd(gta,mgs...)radi brzeg citanja ali opet je disk potreban

    a na boxu ce se upravo to nadograditi sto vec ima na ps3,disk ce i dalje biti potreban,samo se nastoji smanjiti buka drajva,i brzi loading u igrama
     
  7. cajo

    cajo Novi član

    E ne znam koji je model, sto jest jest radi non stop.Inace sam je dozivljavao kao najrobusniju konzolu nove generacije (nije ni tesko pored 360tke :p ) ...

    A sto se instaliranja tice, nadao sam se jer to zeljno cekam za svoju 360tku mada je i ne koristim priblizno toliko da se brinem oko lasera......
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Reci nam koliko USB portova ima naprijed. Ako je 40GB verzija, i k tome ako se koristi cjelodnevno u igraoni, ne bi se trebao previse cuditi. U svakom slucaju sacekaj slijedecu verziju softvera, pa onda probajte opet.
     
  9. cajo

    cajo Novi član

    Evo potvrdjeno je bilo je do lasera, sto se verzije tice mislim da je ona prva verzija sto je bila kvalitetnija ali posto nisam u ps3 tokovima ne mogu garantovati..u svakom slucaju vidjecu pa cu javiti....
     
  10. cajo

    cajo Novi član

    Evo jos jedno pitanje u vezi updatea:

    Gdje se sada gase kontroleri, onaj meni sto je bio pritiskom na PS dugme u sredini kontrolera, sad nakon updatea izbacuje na desktop.........
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kakav crni desktop? Drzi "PS" dugme dvije sekunde i to sto ti treba ce se pojaviti kao i dosada... :roll: