Naše druge zanimacije i hobiji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ReNNo, Apr 12, 2010.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Eto natovari mi posla :)

    Aj vidicu ako se mognem snaci. Hvala.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Komponujem muziku.

    Nakon duge dvije godine eksperimentisanja s raznim programima i alatima za produkciju, konačno na računaru stvaram nešto što zvuči relativno organski, nedigitalizovano i uvjerljivo. Eto, baš sam juče dovršio prvu pjesmu, a tu je i još nekoliko nedovršenih, kao i bezbroj ideja :D
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Postavi nešto da i mi cujemo.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma htio bi i ja eksperimentisati sa pravljenjem, nego cesto u raznoraznim lokalima navece drmaju ti zeleni laseri, jel to stetno po oci?
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ako su kvalitetni i postavljeni na odgovarajuce mjesto ne vidim razlog za brigu.
    Ako nisu onda dosta zrace i IR zracenja onda bih se zabrinuo.

    Inace ja nebih vjerovao nasim amaterima :D
    Sto dalje od tih lasera :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    kao sto je renno jedini koji se bavi laserima,mislim da sam ja jedini koji se bavi plesom :D a volim i skoro sve sportove,tako da se cesto igra stolni tenisi bilijar,a i fudbal i kosarka nekad uleti.
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Noup. :D

    Kad bude jedno 5-6 pjesama gotovo, bice MySpace, al ima do tad... posla i ispita...
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    moj hobi pecanje :D

    danas 12.5kg :D
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Gdje pecas inace?Ja sam isao na snijeznicu(1 kg max),na modracu isto tako do kilu.Jest da ja nemam camac i neda mi se ostajati preko noci ali kako upecas preko recimo 5 kg?
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Bistro kolega..

    I ja volim ribolov,mada rijetko idem u vase krajeve,vecinom Bosna,Neretva,Jablanicko i Busko jezero..

    Mada ove godine stapovi su vecinom skupljali prasinu,nije se imalo vremena..

    Ali zato u 2012 planiram come back.. :mrgreen:
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hoces da kazes da od GTXice nisi imao vremena :lol:
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jbi ga lakse je odvojiti sat - dva na gaming nego cijeli dan pa i vise dana na ribolov.. :p

    Ribolov zahtjeva mnogo vecu logisticku podrsku,transport,oprema,mamci,rostilj (obavezan :) ), koja piva (jos obaveznija :D ) itd..

    Ali kao sto rekoh 2012-ta ce biti godina u znaku ribe.. :smt005
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma


    ja sam upecao za 4 sata al i to nije mene isla riba, ljudi su po cvaju vadili :D

    zupanja, 60kn ti je dnevna, bude 100 ljudi, riba iskace iz vode :D (bukvalno) koriste neka vrsta varalice bla bla, ne znam sad kako se zove al vade ljudi riba zakacena za rep, ledja, po 2 kg ladno :)
    da nisam vidio rekao bi ma daj.
    i da glista..

    najveci komad kila i po ostalo kila i ispod.. sica vracana cca 100-150 grama :)
    plota, klen, bucov, itd..:D

    ne mozes da vjerujes kako radi...riba :)

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150618365394129.483199.595539128&type=1
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Valjda mislis na blinkere one ili "fly fishing",ugl dobar ulov pravo jbg samo sto eto ribolov zahtjeva bas puno vremena da se odvoji a Bgm i goriva.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma et mene sve izaslo bez "hrane.i pica" 25km :D sa gorivom tuzla-zupanja tuzla.

    nijeblinker, nije fly fishing..
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hobiji hmm
    pretezno fudbal,ljeti skoro svaki dan a zimi isto bude termina/rekreacije,mada ove godine zauzeti termini,ima u dvorani ali skupo

    onda redovno pratim politiku,tu i tamo neki automoto sajt,pratim IT

    onda svakodnevno kontam kako da kakav biznis pokrenem,tamam se zadam za ideju,razradim je i onda vidim da se ili ne isplati,ili treba puno ulganja,logistike,neko iskusniji i jos mnogo toga

    evo bas sam ovih dana isto u tom nekom "biznis fazonu",skontam sve,kontaktiram drugu stranu,posaljem upit o cijenama i na kraju se razocaram cijenom,koja je btw.smijesna i ne bi mogla pokriti nista

    imam raznih ideja,neke prenosim na papir,neke razradim,neke su samo u glavi i cekaju "pogodan" trenutak da dodju na razradu

    imam i nekih resursa za pokretanje malog biznisa (dok ne naraste heeh),tipa zemljiste,prostor za rad,neku infrastrukturu,itd ali bez para nista

    kontam neke poslove do 5 milja,dok registrujem biznis,ostane mi jos 3 milje,sto je smijesno,ali ne moze se vise tek tako
    vazda su mi u glavi i neki EU projekti,da apliciram ali i to zahtjeva novac,mogu ja odraditi 30% projekta a ostalo nisam dovoljno strucan,jer projekti podrazumjevaju razne oblasti,marketing,ekonomija,istrazivanje,...

    elem vazda nesto radim a ne radim nista,mislim na tom polju :)

    uglavnom je poso,kuca i navecer kakvo sijelo,malo se cugne sa ekipom,onda sutra ebem i cugu kad valja mahmuran na poso :)
    kako god,nisam bas najzadovoljniji kvalitetom zivota,moRe to puno bolje al nije ni toliko lose,jbga :)
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Basket

    Skijanje

    Paintball

    Sve ovo zahtjeva vrijeme kojeg sada nemam :)

    Sent from my NookColor using Tapatalk
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Scooter tuning & extreme driving

    Go cart Honda 6,5Kw onako slabiji stoj al i dalje veliki uzitak

    Barbecueing :D
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Fudbal u sali ponedjeljkom, ljeti češće i 3x sedmično teretana ali džaba nikako ispod stoje spasti :D