Need For Speed Freaks only

Discussion in 'Igre i konzole' started by Code Name 47, Apr 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Code Name 47

    Code Name 47 Aktivista

    Da li ima jos neko tko je opsjednut brzinom kao ja :D ?Kakve su reakcije na Most Wanted i ima li kakvih top scores ??? :twisted:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ima ih koji su opsjednuti brzinom i ne igraju smeće tipa NFS.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam opsjednut brzinom, ali ja to live odradim. :mrgreen:
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    hmm da platim cvaju napunim rezervoar jaranu,jaran zapici >200Kmh i onda se malo spustim,pogotovo kada se vozis bez kacige ;)
     
  5. pac

    pac Komšija

    ja se razocaro NFS-a
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    dal je SUMAHER opsjednut brzinom
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma najbolji NFS je bio Porsche :) samo da je imao jos auta... ne bi imao manu... i zna li ko sto nece on nikako na XP?! jednostavno nece da se pokrene...
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Ja mislim da je neko na GA objasnjavao kako da se pokrene potrazi. I meni je to jedini NFS da valja.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    MW ne igram jer mi se neda igrat slide show =P ... a igra je sranje kao i svaki NFS nastavak...
    Ne znaju napravit igru pa da ga ebes...
     
  10. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Samo obidjite autobus kad izlazi sa stanice (crno pravo).

    Ja se jos mucim na MW tek cetvrti a i nemam nesto vremena da igram. Nije frka proc utrke al milestone i bounty dok nabijes smuci ti se.
     
  11. Code Name 47

    Code Name 47 Aktivista

    Ma, ja bez MW ne bih mogao zivjeti. Recimo sada kad ga prelazim vec drugi put imam na 2 rivalu 21 milion bounty i tri masine koje deru asphalt. Mada mislim da nakon Underground 1 EA nikad nece napraviti revolucionarniju ugru :smt002 :smt002 :smt002
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    Sve sam vidio ali kada sam vidio da me AI protivnik stize tako sto ne ide uopce ucrtanim ulicama na mapi, e onda sam reko ma bjez ba i pritom sam odvalio mjenjac na volanu.Koliko sam silno gruhno po njemu samo to on zna :cry: :cry:
     
  13. Zumbul

    Zumbul Novi član

    Underground 1 & 2 mogu proći(pogotovo 1),a ova šminka od NFSMW meni nije.Ohladila me totalno od tih igara (i ono malo što mi je RAM dozvolio 256MB) iako sam BIO fanatik u gore dva navedena.Zvuk,ambijent i ostale finese(puno bolje u U2) u MW nisu uspjele utisak da ostave,ama baš nikakav!
    Čisto prodavanje magle iliti šminka
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Vozis sa Skylineom 340 na ravnici (zadnji krug, deres levate 6-7 sekundi), odjednom ide Bling-Bling efekt, prolazi te levat sa nekim gej Peugeotom :shock: .

    Ako ja idem 340 i imam 6 sec prednosti, kojom brzinom treba ici on da me pretekne. Izvadis disk slomis ga, ubacis GT4 i vidis sta je igra.

    A svi znamo koliko pežo moze ici.
     
  15. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    SAMO IME PEŽO ti govori kolko moze ic :twisted:
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zadnji dobri NFS su bili High Stakes i Porsche. GT4 je kralj svih tih igara. Cak i GT3 dere svaku ostalu trku na kompu...
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    high stakes je bezveze ali porsche je beton :D GT3 sam igrao, 4 nisam, i samo mi se ne svidja sto je na PS-u :D :D ne leze mi konzole nikako... ali da je igra dobra, jeste :D
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Ne leze ti konzole jer se furas da si hAxX00r, opusti se PC has killed your inner child.
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Igrajte Live For Speed i uzivajte. Fizika je tu na prvom mjestu pa se nemojte cudit ako ispocetka ne mognete upravljati autom.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma sulu, reko sam ti neki dan da cu gledati da kako kupim PS, mozda se naviknem, ali npr NFS nikad nisam znao na konzoli igrati kao na kompu... i zgadio mi se PS kad sam na kecu odigrao NFS Porsche.... pa majke mi na 150MHz Pentium pro sam imao bolju grafiku :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.