Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    po ovom reviewu igra je odlicna :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: Novi NFS==??

    Opet cu iskoristiti omiljenu recenicu "ne vjeruj recenzijama konzolanata" sve dok ne probas igru:)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Da, posebno ign recenzijama i kada su PC igre u pitanju. Kad se sjetim pop 2008 dobi 9.3 :mrgreen:
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. Esh

    Esh HWB

  7. nFare

    nFare Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Ovo je isti review sto je Vedo vec postavio, a koji ocigledno nisi ni pogledao :D


    Sto Enis rece svi cemo izgleda morati pljunuti u stranu u ovom slucaju, jednostavno ekipa koja je radila simulaciju svih simulacija i ovdje je izgleda napravila dobar posao, kao da su Ferrarijevim inzinjerima dali da rade sportsku Opel Astru, malo ispod njihovih standarda a opet i vise nego dovoljno za jedan Opel. :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    nije beze ocjena 9,0, to je u klasi sa najboljim igrama ovog zanra, jedva cekam :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Strasno, nije valjda da cu opet instalirat NFS na svoj komp? Nisam mislio da ce taj dan doci...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Re: Novi NFS==??

    Vece iznenadjenje bi bilo samo instalacije FIFA xy :D Steta sto nisu izbacili neki demo...
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Novi NFS==??

    sad ce demo ... ako mislis na fifu :D next week
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Re: Novi NFS==??

    http://www.youtube.com/watch?v=4Eld015Z1ic

    Iako je bilo dosta gameplay videa, ne mogu se otet dojmu da Eau rouge nije naivan a javit ce se haker da prokomentarise i ovo "bacanje" u Pouhon-u. :smt003

    Nije lose za jedan NFS.

    Btw staza je 2004 layout a i auto takodje, ljudi su ocigledno sacuvali data folder kad su radili gtr serijal :)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Moj MC :smt007
    Pa ovo je arkadni GTR :D
    SPA izgleda isto malo je ušminkali :lol:
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. Esh

    Esh HWB

    Re: Novi NFS==??

    Link: http://news.bigdownload.com/2009/09/14/ ... s-release/
     
  16. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Malo cudno sto ce demo izaci nakon pustanja igre u prodaju.
    Inace igra je vec "izasla".. :smt003
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Re: Novi NFS==??

    pa i trebela je izaci danas :roll:
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Jep, igra izasla izgleda :)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    probao, pogasio sve asistencije i moram priznat da je mala borba da se auto odrzi na cesti. isto tako, ocita je razlika u voznji BMW M3 i Audi S3, benga plese li plese :D Stavio sve detalje na max i 1680 sa 2xAA, kad sam sam na stazi il prvi - igra leti, kad nas ima vise padne fps dramaticno.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Pa ovo zahtjevnije od crysisa :mrgreen: Ili treba jedan dobar patch ili je igra nenormalno zahtjevna. Kada si sam na stazi ide na 40-60fpsa, a kada su tu i druga auta pada ispod 20fps-a. Inace igra je cudna mjesavina arkade i simulacije. Ipak vise naginje arkadi pa je, po meni, najbolje igrati sa analognim gamepadom uz odredjena podesenja osjetljivosti jer je po defaultu nidje veze :D. Probao sam i sa g25 al nije ovo simulacija i nije to to. Kao stro rekoh najbolje gamepadom i iz treceg lica. Igra najvise podsjeca na GT5. Nego sta je ovo sa performansi bemu :mrgreen: