Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    NFS: Shift Patch 1.02

    DL: http://www.needforspeed.com/web/nfs/downloads
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Uffff koji skok u performansama :mrgreen: Na startu u tokiu sa 15 protivnika prije imao 18fpsa sada preko 45, a fpsi su uglavnom iznad 60 sa 15 protivnika :D . Sramota sto im je ovoliko trebalo da poprave stvar ali vrijedilo je cekati, tek sada se moze poceti igrati :D. Ovo sve na catalistima 9.8 i u winxp i na 1920x1200 4xAA i 8xAF, navodno ce 9.12 donijeti jos ubrzanja :D.

    EDIT: GPU usage je sada 100% non stop :D
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Novi NFS==??

    svaka im cast za patch. Na samom startu 45 fpsa, kad su svi iza mene zakucano 60 fpsa.
     
  4. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    samo pitanje koji patch treba skinuti i kako ga instalirati....
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Patch 1.02 eto imas link par postova iznad i onda cudesni dvoklik na njeg i to je to.
     
  6. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Link sa HWB-a moze, ali sa stranice NFS-a nece da ode na ovaj link (Other languages....)....
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Kudos i od mene za patch :smt002
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Jeli do mene ili mi je nakon instalacije patcha pocele da se vide stopke protivnika kroz stazu i kad dodje do dodirivanja ograde,zida i tako slicno pocnje ne da kao steka ,kao preskace scene :roll: , sinoc sam se patio , sad je trenutno pc na win7 ultimate 64bit, a grafa sa 9.11 catalyst driverima i opet isto :|
    Instaliran je zadnji dx, physix... Zelim da napomenem da je igra radila savrseno do patchovanja, mislim malo nizi frame rate kad je guzva ali eto moglo se igrat a ovako je nemoguce!!!
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Ne preostaje ti nista drugo nego da sacuvas save file i ponovo instaliras igru.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Hm, sve iznova radio, i nece da bude bolje, ajd svakako sam se naigrao MOMO+SHIFT, sacu preci na Drt 2 :wink:
     
  11. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Imam problem, nece da mi ode na link kada kliknem "other languages" ili "north america". Pokusavao sam sa par pretraživača, ali nece, u cemu je fol....
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Evo stavio sam patch da se uplaoduje na rapidshare al treba mu jedno 90minuta da se nabaci pa cu ti stavti link ovdje nekad ujutro,a mozda i veceras ako budem budan. :wink:
     
  13. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Pasa, veliko hvala, a jos vece ako imas ogranicen limit....
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Mogu potvrditi da SHIFT bukvalno leti sa ovim patchom. Nikad ispod 60FPS (sto je najbitnije, ni na startu utrke), a sve na max. :D

    Prosto nevjerojatno kako jedan patch popravi stvari.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Prije bih rekao prosto nevjerovatno kako su izbacili nedovrsenu igru na trziste. Sigurno zafalilo para u tom trenutku :D
     
  17. boris87

    boris87 Novi član

    Re: Novi NFS==??

    Instalirao igru na D:/nfs,na C: nemam prostora.Sada kada hocu onaj patch staviti nema opcije za odabrati hdd!Gdje on to instalira?Jel sam patch pronađe gdje je instaliran nfs shift??????
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Kad izdavac pritisne sa rokom nema tu nista nevjerovatno, valja praviti engine, tri platforme itd. Svaka im cast opet na igri, za mene je ovo igra godine, zbog nje sam i htio mijenjat procesor :D

    Da patch sam nadje lokaciju.
     
  19. boris87

    boris87 Novi član

    Re: Novi NFS==??

    Ok ipak ću obrisati neŠto s c: pa probati na njega.Ne vidim nikakvo povećanje fps-a...

    edit: ništa bolje nije opet,ide 75fps i onda negdje padne na 20..
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Koliko igara znas da je bila slicna situacija (da su bile apsolutno neigrive na 80-90% PC-a i na svim konzolama)? Ja nijednu.