NFS:2 Underground ?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Spider, Nov 25, 2004.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    "Ono" cekas ovu gore navedenu igru,instaliras je,pokrenes kad ono komp se sam restartova :?: Pokrenem drugi put ista stvar e u pm :cry: .Nece pa nece ko kad sam peh da ga nema sa mnom.Nesta sam carkao po kompu iz ocaja tacnije (my computer properties,advanced i onda startup and recovery settings i iskljucio sam ovo automatski restart)!!!!!
    Pokrenem igru 3 put,kad sad prikaze plavi prozor gdje pisu ona sranja :twisted: .Daj ljudi pomagajte,igra mi se ova igra a "ono " ne mogu!!!Da li se je nekom ista slicno desilo :?:

    PLS HELP
     
  2. Spider

    Spider Aktivista

    Zaboravio sam da kazem da nije slucajno do drivera od graficke?Sad su mi 45.24 i ova graficka dolje navedena!!!Pa ako je mozda do toga koji su najbolji za Ti4200?
     
  3. Esh

    Esh HWB

    1. probaj sa zadnjim forceware driverima
    2. instaliraj 1.1 patch
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    kod mene je dx9c, nforce 5.10, detonator 44.03 i sve bez problema ide na win xp pro.
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Mislim da sam "skontao" da nije do igre NFS,nego da je to do necega neznam ni sam?Mozda u windowsu do nekih opcija ili do hardwera pa ako iko zna ista neka pise pls :wink: .
     
  6. d0ga

    d0ga Aktivista

    moj savjet

    format...
    onda install zadnje FW drivere ... onda isto drivere nvidia 52.26 za tu kartu
    i enjoy.

    ako bude isti problem udari ga shakom sto naravno neche pomoc'
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Može i nogom. Poželjno je centirati ga u ventilator. To će pomoć ... Da završi na remontu ... Al i to je početak
     
  8. Spider

    Spider Aktivista

    Ma probacu ,valjda ce biti ok pozz :wink: .
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    UHUU!!!!Maloprije sam probao uci u NFS kad "ono" neznam kako udje bez restarta :D jeje.
    Sad ga igram i uzivam,poz svima i thx svima koji ste probali pomoci :wink: .
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    odma format...jao...to je nes najgore sta mos uradit :!:
     
  11. abasi

    abasi Aktivista

    format c:

    moj komp zaboravio za tu komandu :D
    ehhehe


    nego svrhu tog formatiranja ja vidim kao brisanje nepotrebnih programa , zato sto st nakon odrađenog formata , i nakon kompletirane instalacije WIn instalira ono sto nas zajebavalo :) jel tako ? jeste !...

    pa onda ljudi ne instalirajte Sranja koja vam ne trebaju, a ne ko SPIDER , ima nekih MILIJUN progrma , polovin im imena nisam cuo, sve to da im VISE SLICICA NA DESKTOPU, vjerovali il ne istina,,, lik cojek, a jos mu rezolucija 1600* kusur :D meni kada posalje neki screenshot iz win,a moram 5-6 puta uecavati sliku :lol: ,, ajd otom potom,,

    instalirajte ono sto vam treba...

    toga se ja prdrzavam vec nekoliko mjeseci i za to vrijeme nisam ni jednom udario format c:

    instaliram ono sto mi treba , i sve FRECA kao SAT . i to ROLLEX 8) :lol:


    poz. i nadam se da sam vam docarao ono sto sam htio reci
     
  12. Spider

    Spider Aktivista

    A ko kad mi sve treba nedo jb ti !!!Otkad sam prikljucio ovaj ADSL virusi me slomise pa moram imati neku zastitu.Ne diraj mi u icone i rezoluciju :twisted:
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    koliki je patch jer ja imam problem:

    ja odem da konfihuriram kontrole i lijepo izaberem joystick ili podesim sve i ok al potesko mi vozit

    zato sam tamo u control panelu gdje se kalibrira joystick ukljucio point of view (nesto kao strelice gore-dolje-lijevo-desno) i to moj joystick ima

    i sad kad odem u kontrole u nfs-u nema mo joysticka damo dvaput tastatura??????

    ako je ko sta skonto...