NFS:MW Demo

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Nov 11, 2005.

  1. n1dal

    n1dal Aktivista

  2. zilo

    zilo Komšija

    Necu nikad doci na red hebem mu zivot :evil:
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

  4. Esh

    Esh HWB

  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    super :]

    Free* Zone 4 life ;)

    shutal se :roll:

    :arrow:

    hFala :)
     
  6. pac

    pac Komšija

    eno ima na BearShare puna verzija sad neznam jeli to neka furka, uglavnom je trazen i raja ga skida!!!
    uglavnom vrijedi pogledati :?
     
  7. postal dude

    postal dude Aktivista

    pike moj neznam sta da ti kazem.
    kaze raja it sux man
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    meni se svidila igra...malo je reci samo svidila. zvuk je fenomelaann, osjetis svaku brzinu, svaki km/h :)

    Ako neko zna odakle da skinem punu verziju nek javi...
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    hoce li moci na ovoj mojoj u potpisu kofi ici?? zbog te sam igre i kupio bolju graficku i RAM :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    glatko ne bih rekao kad vidim koji je chipset i procesor u pitanju. i red bi bio da to igras na gamepadu a ne na tastaturi (sto je za driving igre smijesno).
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ne znam i ne volim da igram na gamepadu auta, nekako mi prirodnije na tast. a evo nesto se kontam da negdje zbavim maticnu kakvu bolje za male pare, valjda ce biti bolje. a trebalo bi glatko bar na 640x480 :D

    ali mi NFS U2 trza u PM! Nevjerovatno! ne mogu da vjerujem da je toliko do procesora. ima haver athlon xp 2500 512RAM-a i 9200se i kod njega ide ko po mlijeku, a kod mene trza ko ludo, zna pasti meni se cini i na 1fps!! :x:x:x:x:x:x
    dok mi npr COD ide na 1024x768x32 bez problema....
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    COD je radjen na Quake3 engineu koji moze fino ici i na PII procesorima. Do procesora/ploce je. Jedno povlaci drugo. Trazi polovno.
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni demo trazi instalaciju najnovijeg DX-a, kojeg vec imam instaliranog :?
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ima izgleda nekoliko 9.0c verzija, a vecina igara trazi aprilsku ili noviju verziju.
     
  15. DC One

    DC One Aktivista

    @ Shenron - Probaj slijedece :

    1. Nakon extrakcije fajlova podesi Autorun.exe radi u win2000 compatibility modu
    2. Ako gornje ne uspije extraktuj sadrzaj "0compressed.zip" direktno u folder u kojem se nalazi i pokreni igru bez instalacije (pokretanjem speedDemo.exe)
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    tnx dcONE ... proradilo :)

    Igra je tipicni NFS...jaaako nerealno ponasanje auta. A ni zvuk nije bash nesto posebno. O grafici ne mogu pricat nish jer imam slab komp pa mi je sve na min.
     
  17. Lamagician

    Lamagician Komšija

    O grafici mogu pricati kad stavim sve na max i ide 2 fps :D

    Inace, 800x600 low ide glatko na ovoj dole konfiguraciji. Ali uzivam u zvuku...

    Ako ko skonta kakav link da skinem full verziju nek posta, bez virusa isl. sranja :)
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Nije jos izasla cijela igra. Sutra bi trebala koliko sam skuzio...
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Evo ima na P2P od 2gb-3gb, 460 seedova brzo bi islo :mrgreen:
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Meni se nakon prve voznje igra smucila.Kad ja u options ono po defaultu 800x600 @ low details :lol:
    Stavim na 1024x769 @high details pici ko po mlijeku. 8)
    Muzika je odlicna.Nervira me to sto se my car ne moze shebati.Samo male ogrebotine :cry: ,ali zato policijska auta,hehe...