NFS Pro Street - pokusaj numero 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jul 9, 2007.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da sam je završio i ne samo da sam igrao 2h nego i po 4h.
    Ti ovdje porediš ono što se ne može poredit. Dečko NFS nije nikakva simulacija uličnih utrka nego arkadna vožnja s kojom BurnOut briše pod.
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Onako, na preskake sam gledao. Žurio. Inače ova trka kroz pustinju djeluje atraktivno.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    sto se mene tice Burnout je milion puta bolja igra od NFSa.pa kad ja igram npr.Burnout u igraoni i pored mene neko igra NFS izgleda mi kao da njihova auta idu 80km/h a moja 240km/h.kontate sta hocu rec ;)
    a vedo ti kazes da nema igara na PCu koje su u stilu NFS a da su tako dobre,a poslije tog kazes da niko nebi ni instalao NFS da je GT na PCu.opa zar to nisu dvije potpuno razlicite igre :? :wink:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije bitno, ne kontas sta sam zelio reci a meni mrsko pojasnjavat:) da ti bude lakse

    1) NFS mi je prosjecna igra (Carbon je smece) ali mi je najigra u tom folu za PC (jer skoro pa nema konkurencije)
    2) GT mi je najnajnajrace igra i bolja mi je od NFS za 3 koplja

    The End ;)
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    sa ovim pod 1 se u potpunosti slazem.

    sa ovim pod 2 se djelimicno slazem,jer sam igrao GT2 na psone i igra je stvarno dobra bila.ostalo nisam igrao tak da nemog govorit ;) a iskreno zelim vidim PRAVI burnout na PCu,tj.ne da ga vidim nego da ga igram ;)
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Izade li demo??
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Samo PS3 demo izasao danas.
     
  9. DC One

    DC One Aktivista

    PC demo je trenutno dostupan za download, tezak je oko 800MB. U demou se nalaze dvije staze te dva auta.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    LINK??

    na EA-ovoj stranici ima samo PS3 i X360 demo, ja ne vidim nigdje PC demo
     
  11. DC One

    DC One Aktivista

    Ja skidam odavde, mada se sada vec moze naci i drugim site-ovima.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd javite utiske kada skinete igru.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo skinuo, igra se cini sasvim dobra (MNOGOOO bolja od Carbona), onaj SpeedChallange po pustinji nije nimalo jednostavan, jedno prevrtanje i trka je gotova. Ona 'obicna trka' djeluje takoder jako fino i zanimljivo, jos da je kako izgasiti onog brake asistenta, sve zivo probao u opcijama al auto opet lagano samo pocne kocit u okukama.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kakva je grafika :D
     
  16. DC One

    DC One Aktivista

    Grafika je OK, nista pretjerano impresivno, bas kao i ostatak demoa. Igra uopste ne djeluje lose ali je demo definitvno karina.

    Evo i par screenshota

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. artemis

    artemis Komšija

    Ista glupost kao i svaki nfs,jedino je fizika poboljšana za nekih 4% :lol:
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    kako je optimizirana igra? Recimo u odnosu na carbon?
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Fps prosjek 55(sve high,1280x1024 8xaa),mada mi se čini da ne ide baš glatko.Uglavnom igrao nekih 20min i delete :mrgreen:
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa to znaci da je bolje optimizirana od carbona? Koliko imas fpsa u carbonu?