NFS Pro Street - pokusaj numero 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jul 9, 2007.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

    Nije, a ako kojim slučajem bude u DX10 bit će i DX9 codepath, tako da nemaš razloga za brigu.
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Sumnjam da su ovo in-game slike, sta ti mislis?

    Samo tuga je sto izgleda nece biti citavog grada kao u NFS U/MW/C pa da mozete uzeti Free Roam i da skrenete u svaku ulicu u koju zelite.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    uf pravo fino pravo, jedva cekamo da se malo ja i moj volan zabavimo :)
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    ma i ja sumljam da su to ingame slike...daleko gore ce to izgledati, al et...

    na nama je da sačekamo i da gledamo sta ce se desiti :mrgreen:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja prosto ne mogu da vjerujem da ce bit ljudi koji ce to kupit, jer je to apsolutna ista ideja koja je prodala Underground, samo malo promjenjena grafika i tako to. Mislim, potpuno neoriginalno. NFS je izgubio svu svoju živopisnost i posto poligon za playstationovsko izivljavanje MTV junaca.

    Jos vise ne mogu da vjerujem da je EA od NFS serijala napravio muznju potpuno istog tipa ko FIFA serijal - svako malo isti proizvod, sa istim greskama, drugacijom muzikom, bla, bla.
    Sta me briga za muziku ba. Mogu svirat Hamo i Soso ako ce bit dobra trka. Smetaju mi ona nu sranja sa sprejevima na sve strane, cool fontom, sisatim curama i gejevima koji drkaju po animacijama i vode priucu u kobajagi nekom smjeru.
    U stvari, sta pricam, prosli dio nisam ni igro. Necu ni ovaj.

    EDIT: I uostalom, zašto većina zvaničnih trailera sadrži nekog seljaka iz EA da govori o igri? Zato što je potrebno da nabroji šta je novo u odnosu na prošle dijelove, budući da se to ne može primijetit na prvi pogled.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Opet potpisujem :wink:
     
  10. Raptor

    Raptor Aktivista

    jeretik... kao da te neko tjera da igras - bolje receno ""kupis"", bilo koji stancani serijal EA-a :p
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Truth truth, al dok ne izade Gran Turismo za PC (odnosno, dok ne izade dobar PS2 emulator) to nam ostaje haman jedina racing igra koja se da igrat na PCu :cry:
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne bih se bas slozio da je haman jedina. Na desetine naslova sa svakog korisnika imas za pc platformu.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Ni tebe niko ne "tjera" da meni kazes da me niko ne tjera da ga kupim i pricam o njemu, al si osjetio potrebu za tim (da kazes svoje misljenje)

    E, zato i ja serindam o Prostreetu.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni sem NFS da iole valja na PCu je Collin serijal, ostalo mi sve bas truba. GT rules :smt007
     
  15. Raptor

    Raptor Aktivista

    Znas dobro sta sam mislio sa duplim "" :wink:
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator


    Ima tu svasta za poigrati u ovisnosti od ukusa. Recimo ovaj TDU nije nimalo los, pa Juiced (evo i drugi dio dolazi), pa Trackmania, Colin serijal, Flatout, GT Legends, Toca, Midnight Club 2 itd.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ti ovo nazivaš racing igrom :lol:
    GTR je prava Racing igra za PC, a tu je i F1 challenge ako voliš F1, pa onda Richard Burns rally za motore imaš najnoviji nastavak MotoGP 07. Dakle za svakog ponešto ko se voli trkat.
    Tocu sam zaboravio :wink:
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne shvatate sta zelim da kazem. Npr. TDU sam igrao, igra je dobra, fizika auta takoder ali trke su predosadne, tj. premalo je okuka, vecina staza je sami pravac, jednom rjecju - gameplay ne valja (bar meni). Rally nije isti zanr kao i NFS, u biti jeste, trke su to, ali ovo je rally a ovo je street race. Juiced kec nije los, al mnogo mi je bolji npr. NFS MW. Ne znam sta je sa Juiced 2, trebao je izaci al ja ga ne nadoh nigdje. GTR2 i RACE su prave simulacije, isto kao i Live 4 Speed, al haj sad iskreno - jesi prekucao GTR2? Igra je ok, fizika auta ok, staze ok, premalen izbor auta,ne kazem nista, al je igra meni dosadna, jednostavno nema ono da te zakuca za stolicu i da je igras u cugu 2 sata. Ovo je moje misljenje i ne treba se niko sa mnom sloziti. Midnight Club je bas davno izasla, prekucao sam je prije par godina, nije losa, al arkada da ne moze veca biti.
    Kada sam rekao da nema dobrih trkacih igrica za PC, nisam mislio uopsteno, meni je MotoGP extra (prekucao ga par puta), Collin 04 isto (igram ga skoro svaki dan preko Hamachija sa rajom), Dirt isto dobar, F1 sam takoder prekucao itd itd., nego mislim na ovaj specificni segment racing igri ala NFS. U tom segmentu NFS nema konkurenta na PCu pa ga zato valjda i svi (vecina) i igraju. Da ima GT za PC pitao bi vas ja da li bi iko i instalirao NFS. Dosta OT, cekamo Pro Street :)
     
  19. TopniK

    TopniK Komšija

    Pogledao sam ovaj video što neko ostavi. Igra izgleda poprilično dobro. Jesu li to konačno uveli i vizuelno oštećenje auta?
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa hebem te chorava, u sta si ti gledao? :smt003 :smt003 Pa na videu se i upravo najvise pokazuje vizuelno ostecenje :smt005