NFS Pro Street - pokusaj numero 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jul 9, 2007.

  1. DC One

    DC One Aktivista

    Bolje je optimizirana od Carbona, igra izgleda dosta bolje od Carbona a pri tome imam skoro iste performanse.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma kakvi bolje optimizirana. Evo sad probo i jedva se vuce na srednjim postavkama. Igra je prije svega gladna procesorske snage jer imam iste performanse na bilo kojoj rezoluciji i bilo da ukljucim 8xAA ili da iskljucim. Nadam se da je samo do demo-a.

    EDIT: JE li vam igra svako malo pravi screenshot u folderu igre? Ili je to samo meni!? Ovo bi mogao biti jedan od uzroka pada performansi mada ne bi smijelo toliko.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel' ko skontao kako skroz izgasiti Drive asistenta (da ne koci sam u okukama)??
     
  4. DC One

    DC One Aktivista

    Ma to je do demoa nesto. Vidio sam na jednom forumu da se raja zalila na lose performanse (uglavnom oni sa boljim konfiguracijama), ali se problem obicno sam rijesi nakon sto se igra pokrene po drugi put.
    Inace ja igram na svojoj kanti (A64 3000, 1GB, 7600GS) na nekim low-medium postavkama, 1024x768 rezoluciji i radi normalno.
    A sto se tice screenshota, ima ih i kod mene.
    Mislim da nije moguce, izgleda da su svi driving aids ukljuceni. Jer ja stvarno ne vidim neku razliku izmedju king i casual, osim sto protivnici na casual voze ocajno lose.

    EDIT: Skontao sam odakle oni screenshoti u folderu igre, svaki put kada se Escape tipka pritisne uhavti se screenshot.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma pokreco sam je 20 puta i isto. Jedino je igriva kada je sve na minimum, al hajd nadat se da je samo do demoa.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo skotah kako izgasit sve Driving Aidse: samo slupajte auto dok vam ne pocrveni onaj dio gdje pise ABS, ST i TC. Nakon toga auto ne koci vise sam, fol mu to rikne. Blesavo al radi :smt003
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    lol :D. Al da li ti to onda utice na vozne karakteristike auta? :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    ma kakvi, nema mi pola auta a i dalje picim 300 km/h :smt003 + brzi sam u okukama jer mi ne koci sam
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    koji freak :lol:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo demo expandera, mozete voziti i ostala auta u demu :D Nakon sto pokrenete demo sa ovim expanderom i izaberete Mazdu - u igri nema auto kocenja :smt007 , mislim da je ovo jedini NFS (sem Porschea) gdje morate pustiti gas i ponekad stisnuti kocnicu :D
     

    Attached Files:

  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Zbavio sam punu verziju, imaju opcije da se izgase svi drive aidsi, u svakoj okuci se mora kociti, ni nalik nije prijasnjim izdanjima NFS-a, moze se reci da je koliko-toliko simulacija :smt007 imaju 4 nivoa tezine, na najtezem sam dva puta bio zadnji :oops: Sa mucle-car-om je pravo umijece proci okuke a da ne izletis sa staze.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    je li igra i dalje za bubuljicave 13-ogodisnjake koji vole pimp-at kola? :lol:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Full mantra je pitbull fightovi, oruzje, slike auta i koka (neuke i silikonke) i alami zakletva. :lol:
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    eno je popljuvana na GS
    bezze kao i svake godine , mislim par zadnjih :lol:
     
  15. Akradax

    Akradax Novi član

    Evo i ja zbavio igru i meni je ok, bolja i od carbona i undergrounda i ostalih... bar meni.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Slazem se. Danas imam ispit pa sam stigao odvoziti svega 3 trke, ono sto sam do sad vidio je mnogo bolje od prethodnika. Nisam ulazio u tjuniranje, veceras cu :D

    PS:Mislim da je igra malo preteska za bubuljicare (kada se izgase sva ona pomagala i stavi se na hard ili insane tezinu)
     
  17. Akradax

    Akradax Novi član

    Sigurno je teža jer nema više prst na gas i piči po zavojima, treba malo i kočit i pazit kada i sa kolko se ulazi u neki zavoj.

    I veči naglasak je stavljen na tuning sto je dobra caka opčenito a i jer se auto može optimizirati posebno za drag, posebno za drift, itd.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, nabavio full igru i isto sam imao lose performanse ali nakon sto sam vise puta pokrenuo igru radi odlicno na full detaljima 40-50fpsa :D. Odlicna igra!!!
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    odlicna igra :shock:
    nadam se da se salis :mrgreen: :mrgreen:
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo je vala bezobrazno teska (pogaseni svi oni asistenti, na King tezini igram). Ima onaj jedan raceday gdje svi vozimo ili 350Z ili getacu.Zadnji krug, citavo vrijeme sam prvi, i izadem kao prvi iz zadnje okuke, jao kad se odjednom ispalise pored mene (ali nisu aktivirali NOS), hebo majku ako nisu propicili 350 km/h..Restart Race? Yes.. :D