Nintendo DS, 2DS, 3DS, 3DS XL

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Sep 26, 2007.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Evo uzeh i ja ovo čudo.
    Prvo što me dočekalo je: "This service is not available in your region" :roll:
    Helem, promjenim na UK/England sad traži update ako želim da pristupim eShop-u, pa me zanima hoće li biti kakvih problema oko ovoga ili da nastavim?

    Generalno, primam sve prijedloge i savjete :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Kod mene je US model, tako da sam ukucao California (nemaju porez i 39 USD su igre, a kad izaberem npr. New York onda su igre oko 45 USD :D).

    Tako da odaberi sta god ti prodje. Slobodno updateaj sistem, nema tu problema nikakvih.

    Btw, dogurao sam do pola igre a vec sam nakucao 45 sati na single player. Ovo vrijedi svakog dinara.
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Uradio update bez problema, hvala vedo.
    Pokemoni (X) su prvi legli, tako da sam na tome trenutno. Nije loša igra, dosta novih stvari i poboljšanja mada bih stvarno mogao i bez onih stalkera po putevima :mrgreen:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Zavrsih Pokemone, namarisao sve zivo, postao sampion, uhvatio Mewtwo & Zapdos & Zygarde & Yveltal. 69 h play time, sad treba bit polud i ganjat jos 494 od ukupnih 718 monstera koja mi fale u kolekciji xD

    Znaci dalo bi se ovdje izvuc jos bar 50-100 h gameplaya a onda + multiplayer.

    Za 39 E/USD nema dalje, RPG do yaya.
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    [​IMG]

    Some people.... :shock:
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Ko ima rodbine u USA, na Black Friday ce 2DS biti $99. :D
     
  10. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Pošao da probam ovu metodu za traženje shiny pokemona, uletim na prvu livadu iskoči Articuno :lol:
    Nažalost, pobjegao je.
    Anyways, završio elite 4, sve ukupno oko 55 sati igranja, a još nisam poFatao sve pokemone, breeding sam samo jednom pokušao... uglavnom ostalo je još stvari da se uradi.
    Sve u svemu, isplati se uzeti igru.

    Trenutno čekam da ova Zelda izađe. :smt007
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Articuno i TREBA da ti pobjegne. sad otvori pokedex, nadji Articuna u njemu i nek ti prikaze na kojoj je ruti. i onda idi na tu rutu (ne smijes koristiti fly). 11 puta ces ga sresti i svaki put ce ti pobjeci.
    12i put ce poceti prava borba i moci ces ga uhavtiti.

    Articuno je jedan od najcjenjenijih pokemona na GTSu, svako ce ti dati Xerneasa ili sl za njega, pa mudro odaberi ;)

    ja sam sinoc na wonder tradeu poslao ljudima lvl 100 Venosaura, lvl 90 Charizarda, Mewtwoa i Yveltala. Reko sevapa da zaradim :p

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Da li zna neko neku radnju gdje se moze uzeti 3DS XL po nekoj prihvatljivoj cijeni, ima u comtrade-u, onim shopovima po skenderiji itd, ali 550KM je stvarno previse.
    Nasao sam bio nekog lika na piku koji "dila" 3ds, i za 490KM bi dobio 3DS XL i Pokemon X, sto je iole ok, ali nazalost mi nije rekao da se mora naruciti i cekati itd...
    Tako daaaa, imal neko skriveno mjesto u Sa za koje ne znam? :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Jeftinije ce te izaci da narucis online i platis carinu, mozda cak i 100KM manje.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Kako je mocna nova Zelda, gameplay gori a 3D efekt je uradjen savrseno. Mocno je sto i u 3D modu ide u fluidnih 60 fpsa, bas raj za oci!
     
  15. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Rado, al treba mi najkasnije do sutra. Tako da narucivanje nije opcija. Danas cu otici do onog targeta (inpoint) u bbi-u pa da vidim tamo.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    U Targetu sve kosta kao da je od zlata pravljeno, ali bujrum ako je hitno.
     
  17. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Nema NIGDJE u Sarajevu kupiti (u radnji) 3ds xl osim u comtradeu i kosta skoro 600km... Izgleda da cu otici ponovo i kupiti bundle 3ds (ne xl) i mario 3d land bundle za oko 500km.
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Jesi probao na pik-u?
    Ja sam svoj uzeo u targetu prije ~2 mjeseca i tada je bio zadnji.
     
  19. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Na piku u sarajevu imaju cak 2, s tim da je jedan od vede s foruma :D
    Uglavnom kupio bundle jucer - bijeli 3ds + super mario 3d land, zasad zadovoljan :)
     
  20. Venom

    Venom Aktivista

    Re: Nintendo DS, 3DS, 3DS XL

    Imal ko strucan za ove R4 kartice (R4i SDHC Dual Core 2013).
    Ne znam jel krsim neka pravila sa ovim pitanjem, pa moze dalja rasprava na PM
    Hvala unaprijed.