Nintendo Switch

Discussion in 'Konzole i igre za konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

1. vutra

vutra Aktivista

2. NAILS

NAILS Veteran foruma

Breath of the wild mapa:

3. zippoo

zippoo Overclocker

lik kupio 20 pokvarenih switcheva i popravio 16 od 20
    sve detaljno opisano i pokazano kako se sta popravlja pa ako je neko maher sa elektronikom,mozda moze zaraditi na popravkama

Esh likes this.
  4. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Tesko je doci do toga na ebayu, velika vecina ih prodaje iz usa pa i nema shippinga ovamo.

Ili ako ima, shipping jos podeblja cijenu switcha pa se i ne isplati bas ni popravljati pa preprodavati.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

5. vutra

vutra Aktivista

Stiglo... :D

6. Vedo

Vedo Moderator

Haha, svaka čast, javi utiske

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. vutra

vutra Aktivista

Završih prvu "misiju"...
    Između ostalog te upozore da pripremiš vodu i peškir za brisanje, haj' kontam ne treba...what a mistake-a to make-a!:D
    Prva misija se sastoji od laganog "trčanja" i borbi u kojima radiš čučnjeve (ovo me ubilo u startu, mislim da ide 10 sporih čučnjeva i odmah nakon toga 10 brzih, zavisi od težine), stiskanja ring-cona iznad glave (ovo je puno lakše, isto 10 sporih i 10 brzih stiskova) i pritiska ring-cona uz stomak.
    Ja se inače brzo počnem znojiti, ali nisam ovo očekivao.

Ring-Con je mislim plastika obložena nekom vrstom gume, ali je dovoljno jak (navodno je kvalitetniji od običnih pilates obruča) i iznenađujuće dobro radi.

Na kraju imaš standardne statistike tipa:
    Broj pređenih metara/kilometara
    Trajanje treninga
    Broj potrošenih kalorija
    Otkucaji srca
    ...

Normalno, većina je čista aproksimacija.

Navodno, ukoliko se trenira svaki dan po pola sata, ima dovoljno materijala za 3 mjeseca vježbi, tako da nije loše.

Ja sam kupio jer vrijeme pretežno provodim za računarom (8 sati na poslu, sat hoda do kuće i onda opet u stolicu), često imam problema s vratnim mišićima (ukočenost i bol), pa hajd' reko da
    probam i ovako. We shall see.

8. Ragnarok

Ragnarok Aktivista