Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Preskupo s obzirom da će se do sljedećih novogodišnjih praznika PS4 i Xbone moći kupiti za $200. U EU će koštati 330€, što je suludo. Međutim, najvažnije je da Zelda izlazi uporedo i za WiiU, znači emulacija u 4K day-1. :)
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve je to ok ako bude igara. Već vidim ovo arms stanje kao Wii fazon.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo i oni pocinju naplacivati multiplayer? lol A Nintendo i online ne idu zajedno nikako. Dinosaurusi. I preskupo je vala. i 250 je puno
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Prezentacija je bila nula. Meni ubise hype totalno, ovo cu uzet za Bozic 2017 kad izadje Mario, a do tada , kao sto Baha rece, preko emulatora odigrat Zeldu. Nadao sam se da ce ici all out, trailer za Pokemone Switch, Smash Bros, GameCube BC itd itd. A oni potrosise pola prezentacija na Arms, Splatoon i sl gluposti.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko ima Wii U, a vecina fanboya ima, ne znam sto bi ovo uzimali na launchu. Meni je ovo prelose, nema sanse da ne faila. Igre izgledaju isto kao na Wii U, Zeldu ces svakako imati i na Wii U, nista novo da proda konzolu. Eto uzet ces Switch da igras Splatoon opet, portani Mario Kart itd. Je li se oni zajebavaju? Cijena je smijesna, PS4 PRO mozes uzeti za te pare. Jos citam da ove igre sto dobijes uz pretplatu mozes igrati samo mjesec dana i izbrisu ih LOL
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Zelda (nova) mi je nekako uvijek bila meh, sudeći po trailerima.
    Onda sam pogledao ovaj zadnji....
    [​IMG]


    Prodajem WiiU :smt003 :smt003


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Da se qoute-am :mrgreen:
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa to je plus.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Cijele 4 igre na lauchu, preskupa periferija, heavily underpowered konzola, paid online - šta bi moglo poći po zlu :D

    Za mene je ovo fail konzola.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Daleko je ovo od faila, meni je super zanimljiva. Koliko je DS koštao kada je izašao? Za ovo lovu ne možeš kupiti mid range mobitel, a kamo nešto drugo. Da su Marija uvalili u startu to bi bio pun pogodak, ovako opet ostaje problem sa igrama, ljudi baš nikako da nauče lekciju.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Xbox One 240$, PS4 260$... Jos ce u EU biti 330 euri Switch.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod nas će biti 1000km :smt005
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovo je home console, kakve veze ima koliko je DS koštao. Kao home console je fail. I kakav midrange telefon pa ovo u 2017 godini ima 720p ekran na handheldu, to imaju telefoni od 60$ :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato jer ide i pod handheild, i opet, kvalitetan 720p ekran nije nikakva mana ako će baterija trajati duže i preformanse igara biti bolje. Nisam ja nikakav fan boy, prezentacija je truba, tri igre prikazali, ali najlakše je biti negativni bošnjo. Sistem je zanimljiv, opet idu drugačijom rutom, ali i to je ok nego da imamo još jednu kutiju sa drugim logom i istim igrama kao za ps4 i xbox.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nintento je rekao da je home console, kao takvu je prodaju i igre su zacjenili na tom nivou. Ovo negativni bošnjo ne zaslužuje komentar.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Switch je preskup za handheld, a preslab kao kućna konzola. To u kombinaciji sa online pretplatom, i (osim Zelde) slabom ponudom igara u prvih pola godine, sumnjam da će se prodavati značajno bolje od WiiU-a.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Mislim da ce ovo proci i gore od Wii Ua, bar na launchu. Koliko se sjecam odgodise ga za mart da bi imali dobar launch line-up, al ovo je opet katastrofa. Trebali su ovo izdati na jesen, zajedno sa Zeldom, ovim novim Mariom kao i Pokemonima. I kad gledas listu naslova najavljenih za cijelu godinu to je bas mrsavo, ista stvar se desava kao sa Wii U.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stvarno im je menadžment isključen iz stvarnosti. Mislim bez investicije u charging dock i dodatni Type C kabl ne možeš nastaviti igrati na tv-u ako se isprazne baterije u JoyCon-ovima.

    I još na takve nebuloze dođe ova bomba:
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Taman i da mozes, to su igre stare 20 godina...
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema veze, zato sam i uzeo NES Classic npr, ali ovakve odluke su jednostavno nelogične.