Noctua NH-U12F @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 18, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Recenziju citaj ovdje: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... u_stranicu

    Ova (kao i jos 10-tak) recenzija trebala je biti objavljena prije 2-3 mjeseca, no kako sam se u medjuvremenu slomio, tako ove stvari tek sada dolaze na red. Noctuin cooler je bez ikakve sumnje jedan od najboljih koji smo testirali do sada, a ko prati HWB zna da mi ne dijelimo nikakve nagrade ili preporuke tek tako. Iako na trzistu postoji par coolera koji nude bolje hladjenje, mislim da se samo Noctua i mozda Zalman mogu pohvaliti zaista niskim nivoom buke. U samoj recenziji nismo posvetili puno paznje nacinu montiranja coolera (iliti korak po korak) buduci da je prirucnik zaista izvrstan, no ako neko bude kupio ovaj cooler i naisao na eventualne probleme, stojimo na raspolaganju.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Na stranici pishe da je NH-U12F otisao u penziju i da imaju samo NH-U12P
    kao aktuelni produkt
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, NH-U12F je zamijenjen nesto boljim NH-U12P, a poboljsanje se odnosi na bolji ventilator sa vecim statickom tlakom, te povecanu kompatibilnost zbog izdignutog podnozja.

    Enivej, dobar rivju! :D Veselim se nadolazecim testovima na HWB-u... :D Znam da si imao 8800GT kao i 3870 za benchat. :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    da, to je tacno, s tim sto smo mi dobili ovaj model na recenziju bukvalno par sedmica prije nego sto su predstavili novu verziju. stivi je vec spomenuo koje su promjene (neznatne), no i ovaj model je i dalje dostupan na trzistu. imat cemo na recenziji i novi model pa cemo se fokusirati na promjene.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Hm da, bice neka 3870 jeftina varijanta, mozda 8800 GT sa 1GB, a prije toga ima nekih ploca i memorija. Uglavnom veselo :)
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    A Wii recenzija? Valjda je red poslije PS3.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pa moze ako ces volontirati :) na ceki je i eee pc ..
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Daj meni eee pc ... da mu ja presudim.

    ;)
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Drago mi je čitati recenzije HWB-a svaka vam čast za rad...samo tako nastavite... :smt006
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to nije hardkor, zna se kakvi ljudi ovdje vrijeme provode. :lol: