Nokia N97

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Dec 2, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Hjde sretno. Bas ga dansa gledam i grubo govofreci, brzo se pijavio na nasem trzistu a nije bas toliko bezobrazno skup. Oko 900KM kosta. Mene jedino nervira slide i.. mislim da je bo0lja jnvesticija X1 zbog WM.

    P.S. Molio bi da se ne nastavi Nokia vs Sony Ericsson.. samo sam naveo moje misljenje ;)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fakat je nokia dosadna sa tim led osvjetljenjem, zar ne? Po meni sve dobro na ovom telefonu ukaki cinjenica da se u mraku mozes "slikat sa njim". Po meni vlasnici N96 nemaju razloga mijenjat za ovo, dobijaju istu ciglu u drugom pakovanju.

    Nagradno pitanje: Kako držati telefon jednom rukom dok tipkaš poruku na N97? :lol:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Odgovor: Isto kao ina 5800 xpressmusic :lol:

    Ma ne znam.. nista revolucionarno.. proje bo HTC modele koji imaju veci procesor i koriste WM.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Adi_k, ako si vec kupio telefon i koristis ga, javi se opet za par dana i slobodno navedi dodatne informacije, neko iskustvo i sl.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Di ga ima kupit za tih ~900KM?
    Do sad sam naisao samo na neke od 1250KM pa na vise. Razmisljam da promjenim vec zastarilu 6230i, a trazim nesto sa vecim ekranom i rezom.
    Veci ekran i veca rezolucija nije za baciti, surfanje netom je dosta lakse. Da se i na 320x240 surfati sasvim oke, ali od viska glava ne boli :mrgreen:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ..u radnji :lol:
    Oko 940KM mislim da je, ne znam tacno.
     
  7. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    @Alibegovic
    Pa ne mora se mobitel otvarati da bi se poruka otkucala ... ja ga nikako ne otvaram, sve radim preko displaya, i lagano je pisati poruke, isto kao da ima tastatura "1(.,) 2(ABC) 3(DEF)" itd ...
    Mnogo je lakse koristit internet.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Veceras se malo igrao sa ovim telefonom, pa nisam mogao da vjerujem koliko mu treba da udje u meni - minimum 4 sekunde :shock: Pohvala za touch screen, jako fino reaguje. Slika u polumracnoj prostoriji se cini ok, al ne znam kakva je situacija kad se prebaci na PC.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pitanjce :)

    Moze neka procjena polovne N97, u jako finom stanju, bez nekih vidnih ostecenja i tragova koristenja, stara manje od 4 mjeseca, sa jos 20 mjeseci garancije (2 godine mi rece osoba da je garancija) sa svom pratecom opremom u orginal kutiji?

    Gledah malo na PIKu i Marketu i medju morem ovih kopija, otprilike vidih da su cijene oko 500km, ali eto opet da priupitam.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tu je to, 500-550.