Nova modna pošast - torbicaneri

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Jun 7, 2008.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Nova modna posast koja je zahvatila nase prostore, radi se o malim torbicama bez koje muskarci ne mogu da zive. Neki dan sam ih brojao na Titovoj, uglavnom svaka druga dildo faca ima jednu malu torbicu okacenu oko vrata.

    [​IMG]

    :lol:

    Naravno ima i odbrambena mantra, ''pa torbica mi treba da ne nosam stvari po djepovima''.

    Kakve stvari? Zakr kljucevi, novcanik i telefon predstavljaju prepreku da je mini dildo torbica potrebna? Uglavnom hit su ovog ljeta, nadam se da nece ostati tako.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jao oplakah :smt005 :smt005
    Vjerovatno u torbicu ide i Always Ultra sa enhanced krilcima. :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Sulu rusi trendove :)
     
  4. GW

    GW Moderator

    Malo je falilo da kupim jednu neki dan. :lol:
    Sreća pa nisam. Sjetih se da mi ne treba jer često nosim full size torbu koja srećom još uvijek nije gay.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Veceras subota, ko bude isao do grada nek obrati paznju. Vise nije zajebancija, zalosno je vidjeti svaku drugu facu u plitkim modnim pokusajima.
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Daju se primjetiti te face :D
    Proci ce i ta moda
    Sulu jedva ceka neku novu gay modu ... to ga ohrabljuje...daje mu podsticaj u životu :mrgreen:
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Vratio sam stari avatar da budem u trendu kao torbicaneri. :lol:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Yeah, evo i Cigi. Samo nije ona skroz mala kao kod nasih.
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    torbica u raji poznatija kao pederusha :mrgreen:

    a razumljivo je, kupe uske farmerke pa im u dzepove vise ne mogu stati prazan novcanik i "smartphone"...
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    Taman pošao napisati :smt003

    Kad se išlo u Prag, ja sam nosio onu klasičnu pederushu, kao što ekipa na pijaci nosi... :lol:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Pa ta je tradicionalna za svercere na pijaci jos od davnina, ali ova nova napada dijagonalno + treba da se uklopi u trend.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    To u svercera je family pack oliti na nasem ''bubreg'', ove torbice su manje od bubrega i idu preko ramena.
     
  13. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Haj sto vidim takve face sa torbicama u gradu, ali ja dodjem u skolu kad ih pola nose torbu za skolu i tu "gay" torbicu odjednom.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    žiku ovog sa cvikama kako gleda
    :lol:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Nemojte tih pametnih komentara vezanih za to odakle je ko.
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    NHF :wink:
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja ljeti nosim kesu, u nju strpam cigare, kljuceve od kuce i auta, novcanik i mobas. Ipak bi to seljacki izgledalo kad bi sve potrpao u dzepove pantalona. A kesa nije gay, kesa je old-school :D
     
  18. GW

    GW Moderator

    Čuj kesu. :smt005
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma ja, pa izgleda kao da sam tek iz apoteke izasao, a ono ustvari prakticno bas :smt003
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ma ne radi se ovdje o torbi kada za njom postoji potreba, vec o tome da zbog nekog fashiona ljudi to nosaju iako nemaju potrebu. Dovoljno je povuci paralelu sa naocalama bez ili sa 0.1 dijoptrijom.