Novi HWBv3: FINAL COUNTDOWN...

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Thomas Angelo, Mar 27, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Super je, MNOGO MNOGO bolje neg' prije, svaka cast :!:
     
  2. [tota]

    [tota] Aktivista

    Odlično! Možda promijenuti logo i font tekst do istoga :mrgreen:
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Logo nije uopšte loš. Jedino možda dodati kakav blagi grafički element koji bi se utopio u onu prazinu nedostatkom četvrte kockice.
    Meni lično se ne sviđa font kojim je ispisano hardwarebase. Možda bi trebao ići neki ozbiljniji font. No to je samo moje lično mišljenje, ukusi su različiti.
     
  4. mel_ze

    mel_ze Guest

    svaka cast odavno nisam vidio bolje editovanu starnicu sa ovako laganim i jednostavnim pristupom
     
  5. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Jako je tesko natjerati da cijeli XHTML bude validan, pogotovo jer su stari teksotvi unošeni kao HTML (tagovi pisani verlikim slovima, nisu pravilno zatvarani niti ugniježdeni...), medjutim izdovjićemo vremena da popravimo barem ove greskice na "statičkim dijelovima".

    Pretraga radi, ne znam zasto bi bilo bolje?

    Na serveru nije bio ni instraliran ni GD, pa je naknadno instaliran. Mejdutim jos uvijek nedostaje FreeType library, pa cim se insalira, bice prebaceno na sliku. Ovo samo uradili kao privremeno da bismo pustili stranicu online, jer smo tako obecali ;)


    popravljeno


    Uglavnom, hvala svima na komentarima.

    Pozdrav
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. Looney

    Looney Komšija

    Sve sitnice che da se isprave vremenom a sada je sve super ;)
    Dosta ljepshe nego prije ... sve pohvale ;)
     
  7. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Tipfeler popravljen, nismo sigurni sta podrazumjevas pod style RSS-a. RSS, kolko znamo, uredno priakzuje u IE7 i FireFoxu te ostalim RSS čitačima! Ne bi bilo lose da nam daš link do nekog RSS-a koji ima style!

    Pozdrav.
     
  8. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ne zelim ponavljati ostalu raju, vecinom se svi slazemo oko istog. Medjutim, bitno je da je doslo do promjene, koja je sto se mene tice, pun pogodak! Cestitam!
     
  9. Emx

    Emx Aktivista

    Ako nema rezultata pretrage onda se prikaže "Rezultati pretrage" i ništa ispod. Mnogo bolje bi bilo ako bi se prikazivala poruka "nema rezultata" ako je broj rezultata jednak nuli (malo kodiranja ne škodi).
    Još jedan tipfeler u vijestima:
    "Sigrunosni kod:"
     
  10. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Aha o tome se radi, medjutim to je skroz druga stvar od "Pretraga još uvijek ne radi, bit će bolje. " :). Prijedlog je na mjestu i navedno je popravljeno!

    Pozdravi!
     
  11. n1dal

    n1dal Aktivista

    o_O

    bravo brao sve pohvale Enisu & kompaniji :mrgreen:

    gl & hf @ future
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Odlicno. Samo naprijed ... :D
     
  13. Loki

    Loki Komšija

    E što sam se prijatno iznenadio. :)
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja sam... super je ovaj novi dizajn... mada mi se nesvidja sto je izgleda ovo "zamisljeno" za vecu rezoluciju od moje 800*600 al sta cu :D do mene je :D

    uglavnom samo tako :D sad pored ovog foruma ide i ta stranica u bookmars toolbar :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa sta ti imas, 13" monitor :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    ...ili veliku dioptriju... :mrgreen:
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma 15'' :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    koliko sam skontao vi pricate o novom "skinu" ovoga foruma a meni je ovaj forum potpuno isti ko prije... :shock: :shock: :shock: :shock:

    ili sam ja napusen il.. al stvarno ne znam o cemu se radi :?: :?:
     
  19. 3125

    3125 Komšija

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018