Novi HWBv3: FINAL COUNTDOWN...

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Thomas Angelo, Mar 27, 2007.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ocito da jest :D a vala nista mu nefali ovakvom... brz.. pregledan... dobar :D kuces vise :D (samo sto je i ona za malo "vece" rezolucije :D, uglavnom valjace meni monitor promijenit :D)
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Mala zamjerka na recenzije. Nema onog fazona print this article, da se svi dijelovi otvore zajedno. :mrgreen:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    evo samo da javnem da smo dodali mogucnost da pri dnu mozes preci na narednu ili prethodnu stranicu bez potrebe da vracanjem na pocetak te koristenjem menija.

    osim toga, dodali smo i zasebne linkove za sve stranice untar odredjenog clanka, tako da sada kada nekom posaljete takav link, dobit ce tacno zeljenu stranicu.
     
  4. perke

    perke Aktivista

    Imaju li ovi likovi ikakvog udjela u izradi novog/starog HWB-a posto vidim da im to stoji u referencama, i to 2 puta :shock: ili se samo kite tudjim perjem

    i ne samo to, nego jos brdo stranica koje je radio Mrak Studio pripisase sebi :twisted:
     
  5. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Mozda samo host ili domena, iako ja kako vidim ovaj bhtelecom banner mislim da su oni i sponzori ovog site-a. Vjerovatno se kite. :mrgreen:
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemaju oni nista sa HWB-om koliko ja znam. HWB je radio momak koji se krije pod nickom MafiaBoy. Sad ima li on kakve veze sa buonarte ili ne, ne znam. Dakle sluzbeno nemaju nista sa HWB-om.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    prije prelaska na bihnet server bili smo hostani kod njih, pa je valjda to neka referenca za njih.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    mobster hvala na linku :) ovoh HWBa se sjecam,da sam nekad davno dolazio na taj sajt,pa prestao jer nisam imao net,kada sam dosao sve promijenjeno :D nekako mi je stari izgled(ovaj na linku) najljepsi :smt001