nVidia 8600GT

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by jessus, Jan 29, 2009.

  1. jessus

    jessus Aktivista

    E ovako ,imam ovu grafu ,nabavio je nedavno ,ali svaka igrica koju instaliram gotovo da trza,pa cak i na low detaljima ,jel moguce da je toliko slaba : :( ?
    Grafa je :256mb gddr3
    ram : 2GB
    procesor : intel pentium 4 2.66 GHz
     
  2. GW

    GW Moderator

    Zavisi o kojim igrama pričamo. Stavi zadnji driver sa Nvidia stranice pa probaj opet.
     
  3. jessus

    jessus Aktivista

    Assa creed,trza i na low detaljima,onda PoP 2008 trza takodje,ali manje(na low detaljima),CoD5 trza na low detaljima
     
  4. GW

    GW Moderator

    Slab procesor.
     
  5. jessus

    jessus Aktivista

    Kakva bi razlika bila ako bi stavio jos +2GB rama i core 2 duo neki ili dual core procesor?
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    mogo bi igrat high 1024 rezu

    znaci ogromna razlika :)
     
  7. jessus

    jessus Aktivista

    znaci nece biti velike razlike ako bi stavio dual core a ne core 2 duo ???? Jos samo moram pitat gdje su cijene ono bas najjeftinije :)
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    core 2 duo stavi ima razlike
    a odakle si ?
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Iz Bethlehema :lol:
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    lol :smt005 :smt005
     
  11. perke

    perke Aktivista

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

    i jos ovaj :mrgreen: :mrgreen:
     
  12. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Meni na Athlon 5000+ 4 GB RAM-a i ATI Radeon HD 4670 1 GB Assasin Creed,CoD 5,PoP 2008 radi na high a ne koči ni u najmanjem trenutku. Promjeni procsor a grafa jeste malo slaba čak ni GeForce 9500 GT nije dobar izbor jer je duplo sporiji od HD 4670 a pogotovo 8600 GT.
     
  13. b4HkoS

    b4HkoS Novi član

    nabavi core2duo i novu grafu tipa sto ima Devil Hunter i leti sve :)
     
  14. glama

    glama Novi član

    tu te sigurno koči procesor imao sam 8600 gt samo 512 ddr3 igrao assassina na rezi 1280x1024 sa high detaljima bez problema na core 2 duo e 6420 2,13 procesoru i malo klokanom grafom
     
  15. Code-R

    Code-R Aktivista

    Ja sam igrao Creed sa 8600GT 512MB DDR2 verzija i isla je fino na 1024, ali sa C2D procesorom. Samo ga procesor koci.
     
  16. jessus

    jessus Aktivista

    ma ja znam ja to sve,ali valja dati 200km za c2d :(
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    za 100km e2200 pojede taj 2.66 ravno 5 puta.
     
  18. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Koliko para toliko muzike.....
     
  19. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Kao sto ti rece sys, uzmi E2200 i klokaj ga, naberi 3-3.2 ghz i proc ti nece biti bottleneck. Tada uzmi jos graficku i na konju si.
     
  20. jessus

    jessus Aktivista

    znam za to,ali me strah da mi stagod osteti proc,moze doci do pregrijavanja procesora ili slicno nesto,bolje onako kako su ga oni napravili :D