Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    To si upravu, imam jedan HD rip IMAX prava stvar, ali valjda su im skupe 70mm. kamere, nego dali je stigao Pioneer 919.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Odustao sam od njega, ima problema sa PS3 handshake-om, rijesiti se moze ako se po redu pale uredjaji sa makro naredbama preko daljinca ali zaista mi se ne kocka a i trebala su mi 4 HDMI ulaza pa sam ga samo zamjenio za Denon 1910. Uz njega stize na test Panasonic BD60 blu-ray player i Popcorn Hour A-110 prije C-200 modela. Javim utiske prije recenzija.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Mora Pioneer nesto ubrljati, ali sta se moze.
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Ista moja konstatacija bila, a odradili cu MCACC na razini Audysseya, steta.
     
  5. blaf

    blaf Aktivista

    treba mi nesto do 1100-1200 km se mogu protegnuti, velicina 37.....plasma ili lcd? koji modeli? nisam bas sa ovim pa da se ne zaletim na nesto lose....
     
  6. Nani

    Nani Komšija


    Dok je tv ugasen brzo pritisni;

    INFO-MENU-MUTE-POWER (Sve an daljinskom)

    @blaf
    Panasonic 37X10Y
     
  7. blaf

    blaf Aktivista

    gdje ima u sarajevu ovaj Panasonic 37X10Y?

    meni svi preporucuju sony bravie kao plazma se povlaci itd...., ali ja sam i mislio plazmu samo nisam siguran koji....a pogledat cu ovaj panasonic, samo jos ako mi neko olaksa i kaze gdje ima u sa
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    na Grbavici, DigitalLine.
    sto ici na 37" kad imas 42" za 1250 KM
     
  9. blaf

    blaf Aktivista

    42 mi nekako prevelik jer je na 2,5 metra....
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako nekom moze bit prevelik TV :lol:
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Moze care, u maloj sobi jos ako je blizu zajebi to ode vrat. :D
     
  12. blaf

    blaf Aktivista

    evo gledao ja tamona grbavici i nema model 37X10Y, samo ima P37C10Y na akciji, nani kakva je razlika? a ima li jos negdje da pogledam ovaj, jer gdje sam trazio nema ga.....
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Manji kontrast (kalibracijski), manji broj konektora, dizajn.
     
  14. blaf

    blaf Aktivista

    evo i ja sam vidio sad ovo za konektopre itd......samo nigdje d a ga nadem, neki prijedlog?
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Mozes ga narucit sa www.vtc.ba a da li ga neka radnja trenutno u gradu ima to ne znam.
     
  16. acer5101

    acer5101 Novi član

    Ovih dana bih trebao da uzmem plazmu, ne znam ni sam koju :). Ima Samsung ps42b450, b430 i panasonic tx42x10y? Sluzila bi za kablovsku, dvd i ponekad pc! A txp42u10e dodje 1350 KM, pa me interesuje da li bi se isplatilo za nju dati jos 200 KM vise, sto trenutno mi i nije lako odvojiti :(
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Pa onda ne odvajaj i kupi Samsung, bit ces zadovoljan u svakom slucaju.
     
  18. acer5101

    acer5101 Novi član

    Nani,
    vidim iz postova da imas dosta poznanstava, mozes li provjeriti u digitaline hoce li biti kakvih novogodisnjih snizenja?

    hvala, pozzzzz
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Pitam i proslijedim info.
     
  20. adis_

    adis_ Novi član

    c/p
    Htio bih da kupim nesto sto ce mi omogucit uzivanje u gledanju filmova, slusanju muzike ali nisam nesto narocito upoznat s tom tehnologijom.Citam vase postove, ne samo za ono sto je meni potrebno vec ono sto me zanima, a trenutno me zanima plazma i kucno kino.Potrebna mi je neka kombinacija plazme do 1400km i kucnog kina do... ( sad nez cijenu kvalitetnog kina, samo da ne bude obnormalna )
    Uz vasu preporuku ako moze link radnje u Sa ( ili radnje iz BiH gdje je moguca dostava proizvoda ), ako nema linka, onda samo ime radnje i gdje se nalazi.
    Uz plazmu mi takodjer trebaju i oni nosaci za zid.
    Hvala, s postovanjem !