Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV & Hi-Fi, digitalni fotoaparati, sat. oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

1. nFare

nFare Komšija

U vezi Philipsa: Vrati na tvorničke postavke i apdejtuj firmware ako je dostupan.

2. Haker

Haker Veteran foruma

Što je dobra cijena ovog TLC a. Ne znam da li i ja da zamjenim ovu plazmu iz 2008. Kakav je ovaj tlc u usporedbi sa samsungom od 700km kojeg većina kupuje? Meni naizgled bolje izgleda tlc a i dobiješ veću [email protected] probaj u meniju vjerovatno u power opcijama naći da Tv ide u stand by umjesto da se gasi skroz svaki put.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

3. aeRo

aeRo Komšija

Pokusam, hvala drug

4. Reznor

Reznor Komšija

Kakav Smart TV predlazete do 50"?
    Budzet je nekih 500-600 KM
    U dnevnoj sobi imam mogucnost i da ga na zid stavim, a imam i ormar sa odredjenom "rupom" u koju moze stati TV sirine 86-87 cm.
    Problem je taj sto nema bas ponude TV-a izmedju 32" i 40". Savrseno bi odgovarao 37", ali se vise ne proizvodi s tom dijagonalom, na piku ih isto nema skoro nikako ni koristenih, a opet s 32" bi ostalo dosta neiskoristenog prostora, tako da bi vjerovatno isao na zid s tim da moram promijeniti skroz raspored u dnevnoj sobi.
    Na ekupi vidim slijedece: https://www.ekupi.ba/Televizori-g11875.aspx#filters(Smart [email protected]$169-630);sort(rank);SubPage(1)

5. Haker

Haker Veteran foruma

Kako si zadovoljan sa TV om? Prije svega zanima me kako radi android na njemu, da li ima puno loaga?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

6. aeRo

aeRo Komšija

TV kao TV je odlican, barem meni kao liku kada su slika i ton u pitanju. Mislim da za 50 incha i 650 KM tesko moze bolje. Android je vec drugi par rukava. Daleko od toga da je spor ali se primijeti lag npr. kada naglo skocis sa YouTube-a na Netflix i sl. Inace se TV sporo pali ali ima "speed" opcija koja to svede na par sekundi (moze se podesiti u settings).

7. darsh

darsh Aktivista

I ja uzeo na imtec web shopu s popustom 611KM.
    Valjda nisam pogriješio, dvojio sam se ovaj tcl ili samsung ru1712 iste veličine.
    U SAD-u je tcl serija 6 dosta hvaljena, ali u Europi nije baš ista verzija.
    Kod nas je android os preko bare roku.