Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Možda nije licenca. Možda je app izgubila support za taj OS. I onda nije dobijala nadogradnje ili nije bila kompatibilna sa novim YouTube API ili nešto slično. To se meni desilo na Samsung H6400 iz 2014 sa nekim lijevim aplikacijama. Jednostavno nestanu iz ponude. Doduše, to se ne bi trebalo desiti za bitne aplikacije tipa YouTube.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Cuo sam i ja za to da aplikacija prestane sa radom. (Youtube)

    Možda Grunding i slicno

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Piše bukvalno da je licenca istekla. Nije pidrška za app u pitanju. Npr. na mom starom Samsungu iz F4500 serije ne mogu instalirati više Moja Web TV. Bila je instalirana i samo je nestala i nema je više ns storeu, dok na novom samsungu radi bez problema.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. Almir

    Almir Komšija

    Ista stvar i kod mene se desila na samsungu 32 biće ta serija 6, yutube se izgubila, hmm ima tome...a tad sam taj tv uzeo smart radi yutuba da se ne cimam sa dodatnim boxovima.
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Znači nije Samsung ništa bolji i drugačiji od drugih, čini se da će svaki Tv nadživjeti svoj OS a da u pričuvi treba imati neki box, stick i sl. za streming.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Nije se meni youtube izgubio, vec neke tamo manje aplikacije. Gledao sam normalno i YouTube i Netflix, ostalo svakako nista i ne koristim od aplikacija.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam prije 2-3 god kupio Smart iptv app na Samsung TV-u oko 5.5€ bilo.

    Sad više te aplikacije nemam u ponudi da je skinem.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ona SS iptv nešto, čini mi se ruska da je, nema ni kod mene više na tom tv...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Reventon likes this.
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Q80T je definitivno najbolji omjer ulozenog/dobivenog.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod nas vidim na olx dvije milje 55" Q80T, a Q70T za 1500KM. Jel velika razlika izmedju ta dva modela?
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Sony XH90 je, cini mi se, dosta povoljniji od Q80T, a tu su negdje (osim mozda u peak brightnessu za HDR)
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jel OK ova gore Sony u 65'' varijanti?

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako mislis na X90J, slican je Samsungu Q80, Samsung za nijansu bolji u vidu imput laga, Sony bolji kontrast i HDR.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma treba za gledanje tv-a nije za igranja, XH90 model nekakav, 65''. Eon, youtube, Netflix... To u glavnom će se koristiti

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A kakav ce biti, za preko dvije milje bolje mu je da je dobar :) Za te tvoje potrebe je i vise nego dovoljan. Mozes gledati i XH80 seriju, jeftiniji je.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pogledaj ima li XH95 ili XG95, mnogo bolji televizori generalno.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma bit će dovoljan i ovaj, mijenja Samsung 6172 seriju koja je bila sasvim OK...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Antireflektivni sloj na ekranu i malo bolji zvučnici vrijede hiljadu maraka u odnosu na HX90?