Ode London na 24 Mbit

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Sep 1, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    3MB/s - ovo je za BiH naucna fantastika. :x
     
  3. Esh

    Esh HWB

    realno, trenutna infrastruktura moze podnijeti do nekih 6 Mbit (ne mislim na kapacitet linka), a ja vec naredne godine ocekujem i 2 Mbit pakete u "mainstream" ponudi.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    A limiti?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da, ali ova londonska konekcija je 24 megabita, sto je 3 megabajta po sekundi, tako da 6 i 2 megabita opet zvuce jadno.
     
  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Meni je trenutna brzina dovoljna al me zato limit ubi :cry:
    Em imaju 24x brzu konekciju em je FLAT :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    a ovi domaci leshinari nedaju 128k FLAT :lol:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da mogu kilobajte bi obracunavali umjesto megabajta. ne nervira me toliko limit koliko obracunavanje jeb***g uploada. pa to ja mislim nema nigdje na svijetu. :x
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Heh ... dok sam na faxu (dakle min jos 5 god) nece me bash biti briga za limite i brzine :D

    100 Mbit ... i furam ... u domu je isto 100Mbit ... :mrgreen:

    Neka HT::Mostar i BiHnet stave limite od 2Mb mene nije briga :mrgreen:
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I ja sljedece godine ocukujem nešto u mainstream kategoriji, nešto oko 2 Mbit...
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    nema potrebe za tim brzinama ali neka ih.
     
  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    za sada i nema. kada ove bude stabilne i flatrate onda cemo govoriti o vecim brzinama, jer ipak...covjek je covjek, uvijek daj jos.
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    dark side of the world. i ovo je science fiction za bosance i hercegovce. :mrgreen:
     
  14. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Ma da je meni flat 1Mbit pa neka njima tih brzina :roll: ionako nekontam kome treba brze od Mbit konekcije?Igre,surfanje,P2P sve sto bi me moglo interesovati ide dovoljno dobro.
    A nikako nemogu da obuhvatim velicinu gluposti ljudi koji kazu da su im trenutni limiti podnjosljivi ali da im je konekcija spora kad ja sprzim limit za 24h!!!!!
    ovo je previse da bih se smijao ...pao sam u shok....
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ma šta nema potrebe... voip, internet radio, net tv... da ne nabrajam dalje.

    pogledaj u kojem smjeru se razvija zabavna elektronika - televizori, recieveri, dvd playeri (onkyo net-tune, pioneer auto jedinice sa ipod podrškom, siemens wlan u novim mercedesima i bmw-ima etc. etc.).
     
  16. postal dude

    postal dude Aktivista

    samo se ti shockiraj.

    syss sve sto si ti nabrojao moze podmiriti 1mbit kon a luxus ce se placati pa vi vidite.(PDV).
     
  17. iskusni

    iskusni Komšija

    ja ipak mislim da ima potrebe za tim brzinama
    ako se neko sjeća bio je internet prijenos koncerta Bijelog Dugmeta koji nije prošao uspješno (zato što je većina korisnika imala sporije konekcije)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a mozda i zato sto je bio shit konzert. :mrgreen:
     
  19. monK

    monK Komšija

    i navalila dijaspora da gleda sa evropskom konekcijom na našim "evropskim" serverima
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    Kako kome. Meni je 1Mbit malo sporo. Ne rade svi isto za kompom. Ja bi bio taman zadovoljan sa 10Mbit.