Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    odredene nije moguce izvrsiti djabe pa bude dodatna naplata za dostavu, malo prelistaj proteine i naces i one sa besplatnom postarinom.
    (preporuka, uzimaj veca pakovanja ako imas para)
     
  2. kio

    kio Komšija

    Takodjer postoji i zavvi.com, tj ista stranica kao i The Hut :) ima i tamo lijepih stvari. Dvije sestrinske stranice :D
     
  3. kio

    kio Komšija

    Stigle tene sa Hut.com, za 14 dana. Postar me obradova danas, sve udure. Za 16 kmica dobio
    [​IMG]
    90% snizenje.

    Sprema se nova posiljka :smt007
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ranije nisam pronalazio dobre ponude ali evo za danas lijepih stvari uzeo :D To bas izgleda kako naletis.
     
  5. kio

    kio Komšija

    Jasta, evo kontam i ja novu posiljku danas ili sutra poruciti.
    Kada su u pitanju farmerice, tipa nosim broj 34 (waist size) sta im znace ove brojevi, 34r, 34s,34S. Koliko sam skontao r znaci regular, s small, l long je li se to odnosi na nogavice ili na duzine hlaca. :D
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja kako USPS Express kotira na carini, dali pregledaju detaljno imam jedan paket iz usa, a express posta samo par dolara skuplja od priority, pa sad ne znam, priority sam prije prolazio iako me jednom zakacilo.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja neki dan dobio iPhone i nije bilo carine. :)
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aham, thx na odgovoru, narucit cu sa express pa kud puklo.
     
  9. kio

    kio Komšija

  10. GV

    GV Komšija

  11. JaLa

    JaLa Komšija

    Ja sam uzeo Panasonic-ove slusalice, ove male, u Fontele-u, 10 ili 15 KM su. Zvuk idealan.
     
  12. kio

    kio Komšija

    hvala na preporukama :smt006
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Danas htio da otvorim racun u unicredit sa visa karticom radi placanja/primanja paypal. Receno mi je da mi nisu u mogucnosti izdat karticu ako nisam zaposlen a paypal nije priznat kao validan nacin primanja sredstava. Takodjer mi rekose da paypal uopste nije podrzan od strane unicredita jer oni nisu u mogucnosti da utvrde odakle taj novac dolazi te se to vodi kao pranje novca :/
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Svaka banka svoju poliku vodi. Nego, kada kazes "a paypal nije priznat kao validan nacin primanja sredstava" - sta podrazumjevas pod time?

    Jesi li ti njima rekao "Pa primati cu pare preko PayPal-a.." ili?
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Da, kazu oni mora bit primanja svaki mjesec, ja im reko pa bit ce primanja preko paypala, lik mi onda pola sata objasnjava kako je to nelegalno itd...
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    lol. Unicredit visa electron radi perfektno sa paypalom od vajkada. :smt005

    Nego otiđi u drugu poslovnicu, traži otvaranje tekućeg računa, ponesi CIPS i LK i 10KM. Ako te pita svrha otvaranja, reci trebam privatan račun. Ne spominji paypal, niti da ti treba kartica. Po automatizmu ćeš dobiti visu electron kao sredstvo raspolaganja parama. Mutavci rade u nekim poslovnicama, kad mu spomeneš paypal on odmah vrti "Money laundering" iliti Better call Saul. :lol:
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Primanja moraju biti ako hoces da imas limit na kartici, u protivnom samo kazes da hoces karticu da kupujes online i dobit ces, a pare kazes da ces sam sebi uplacivati na salteru. I onda mozes i primati i slati preko paypala.

    Trazi obicnu debitnu karticu bez limita.

    Potpis na ovo sto alibegovic rece.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Znal' ko jel Hypo Visa electron ikad proradila na Paypalu?

    Istekla mi kartica ima 6mj nikad niko da mi dostavi novu ili obavijesti. Fakat su smiješna firma. Ima li neko mejl njihovog kartičnog poslovanja?
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni istekla kartica, zaboravio dodati na PayPalu i sad evo problemi vec 3. mejesc, nit sta mogu primat, nit dizat nit ista, a odmah sam update-ovo datum isteka. Pravi su levati sto se ovog tice, i dalje mi stoji poruka da moram dodati karticu, kad kliknem tu, pise kartica dodana, i tako vec evo 2. mjesec.

    Valja se prebaciti na taj MoneyBookers izgleda.