Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na aliexpressu danas pocinje rasprodaja,mada su cijene nize par eura od standardnih,nisam naletio na neki dobar deal
    edit
    evo kod za popust ko kupi nesto preko 100dolara
    vrijedi sqmo danas

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
    [​IMG]
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    na newegg, 1TB ssd samsung 860 evo = 64$ :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šalju li nama?
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ne salju pe*eri, al buraz mi gore pa cu si narucit, ovo je breaking dealll :) ovaj ssd nikad jeftniji.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel m.2 ili ssd? Nesto mi to nevjerovatno, jesi siguran da je 1TB ili 500GB?
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Naručio staroj prije 3 mjeseca Honor 7x, uredno stigao za nekih 20 dana, računajući i zaustavljanje na carini.....a danas uz ovaj "lucky" kod naručio i starom Mi A2.... :)
    Samo nek je ispod 3 glave.... :D
     
    dams82 likes this.
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma to je mail only deal - tako pise, uneses code neki i dobijes popust 30% na 104$ trenutnoj cijeni. Tek kuci kad dodjem da vidim vrijedil jos.
     
  8. darsh

    darsh Aktivista

  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A gdje ces to smece uzimati
     
    nenji_avero likes this.
  10. darsh

    darsh Aktivista

    Smeće je jednako Crucial SSD.

     
    zippoo likes this.
  11. darsh

    darsh Aktivista

    Provjereno, nema brige, imaš buyer protection slično kao na paypalu.

    Uzimao Xiaomi Redmi 6 Pro na aliju.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šalju na shipito. Kupovao.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  14. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    U toj recenziji jedina mu je mana smart data pokazuje na jednom od testiranih da je dosta star. Na 08:34 tačnije u videu.
    Ostalo, pa hm kupuješ kinezera, rizik se podrazumjeva.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa da...uvijek ima rizika ali recimo za neki laptop koji je sekundarni racunar u kuci i nema se sta bitno izgubiti sa njega i da crkne...nije neki rizik
     
  16. darsh

    darsh Aktivista

    I ja sam ga uzeo kao sekundarni, po meni odlična opcija za starije laptope.
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hebo majku upratim paket jutros dosao u moj grad i haj rekoh da odem do poste i pitam da li ja to mogu preuzeti odmah.Nije mi jasno pored jebene tehnologije i br za pracenje da ja ne mogu to podici nego cekati postara da mi on donese!Ne kontam kakva je to politika!!??Pa ako je paket tu debili, ima ime i prezime dam ti licnu i das mi paket!?Ne ne moze cekaj ponedeljak.Debilnost totalna.Samo kod nas!

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mrsko im ustati i traziti paket, pogotovo subota.
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    Druze tvoje ponašanje nije lijepo
    To treba korigovat
    Pakete koje ti lično preuzimaš sa zutim papiricem sam x puta preuzeo bez dotičnog papiricia
    Pakete koje donosi poštar jednostavno ne preuzimaš već pustiš čovjeka da zaradi platu


    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    Meni se postar bas na to zalio, imam s njim fin odnos i prije sam često puta tako isao u postu kad znam da je paket dosao do njih ali od kako su uveli onu glupost oko naplate internog pracenja bukvalno mora ti postar uručiti paket (cak i one sa internacionalnim brojem za pracenje) i jedini način da ti paket podignes u posti je sa zutom priznanicom.

    Sad kad hocu licno da odem po nesto nazovem ga i onda poranim u postu dok on ne ode na teren a i tad mi on licno predaje paket.

    Sent from my FRD-L09 using Tapatalk