Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Može li se na firestick instalirati Eon app?

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    To ti netko tko već ima taj uređaj mora isprobati. Na većini android uređaja koje sam instalirao EON se mogao instalirati ali dalje nije išlo (dođem do odabira jezika i to je to, dalje ne ide). Iz supporta su me uputili na zvaničnu listu podržanih uređaja i to je to. Developer app prilagođava određenom uređaju i teško je napraviti da app radi na tolikom broju različitih uređaja (pogotovo nobranded kineskih android boxova).

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Ako želiš da ti fino radi bez zapinjanja onda nemoj uzimat najjeftiniji uređaj.
    Mi box S npr radi fino što se eon smart tv app tiče... Ali nije baš nešto jeftin. Na onim klasičnim jeftinim kinezima(tv box) obično bude Android od tableta pa tu radi EON app za tablet odnosno mobitel. I mene zanima da li radi EON na fire tv stick pa ako je neko probao nek piše, mnogi su naručivali sa bestbuy kad je akcija bila. Trenutno na amazonu fire tv stick lite na akciji 21.99 dolara (nema 4k i nema tipke za kanale + - na daljinskom)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima moj drug fire stick. Radi eon ali ona televizorska aplikacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    dodatni hint:
    Treba imati u vidu i ko koristi ove pptv, vecina njih neda 4k sadrzaj jer nije licencirano, a mi box s ima recimo :D
    PA ne mozes gledat netflix na tim u full hd, i slicno :D
     
    dams82 likes this.
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    @dams82 to je bas dobar deal, po piku idu po 80km. Medjutim nisam narucivao nikad preko posrednika, jel ono pesoto to radi? Ako bi mogao eon ne bi se dvoumio, neko iznad rece da radi.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ma da, pesoto nam donosi sve sa Amazona iz USA. Dino reče da se može instalirati EON smart tv app, ali taj njegov drug nije aktivirao tako da bih volio da se još neko javi. Prije mjesec ili dva ovdje na temi je bilo mnoštvo onih koji su kupili Fire stick na akciji, izgleda niko nema eon da proba...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. zemomak

    zemomak Aktivista

    U cemu je razlika izmedju stikova i smart tv?

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Najjednostavniji odgovor je: razlika je u svemu.
    Kao da si pitao u čemu je razlika između autobusa i bicikla.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Last edited: Jan 30, 2021
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Ti pitaš u čemu je razlika između interfejsa stika i smart tv, ako su oba Android onda je faktički i nema, a ako imaju različite OS onda eto tu je razlika. Stick je ustvari napravljen za raju koja nema smart tv ili npr imaš TV za koji nema aplikacija koju bi koristio pa kupiš stik za koji ima i eto rješenja...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    E ispucao sam vec tu TV app, nadao sam se da na Fire stick ide ona za mobitele

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mozda i moze na neku caku, ipak je to Android.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moze li na taj stick Disney+?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma moze al se ne moze placati nasim karticama

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Izvinjavam se na offtopicu, ali jeli ima opste neki nacin da se koristi Disney+, gleda mi se Wanda Vision.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da nema jos za nase podrucje.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pii


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Posto ce mi ovo prvi put biti da narucujem sa pesota amazon fire stick lite, moze li mi neko objasniti u kratko kako ide sve? Vidim imaju 2 domene, com i ba, jel ba legit? U pretrazivanjima ne mogu da nadjem amazon jer bi sa njega porucio.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Obzirom da se svakih par dana ponavlja prica "kako ide Pesoto", neka neko otvori temu "Pesoto - Diskusija". Otvorio bih ja ali bi bilo pozeljno da to bude bhd kada je najinformisaniji pa da se osnovne informacije i uputstva naleze u prvom postu :)
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Samo postavite onaj yt klip one djevojke u prvi post i to ce biti dovoljno za osnovno

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk