Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    I mene zanima, meni amazon piše da će artikal stići u subotu do pesoto, a subotom ne radi izgleda skladište pa će isporučiti u ponedjeljak, eh sad pošto imam već jedno danas isporučeno iskreno se nadam da neće ići u dvije pošiljke... A moglo bi lako ako u petak krene BA021

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa znate vec :) Trebalo bi biti "uknjizeno" u dan max.. sada kad su prosle novogodisnje..Letovi su svakog drugog cetvrtka. Sto znaci za 4 dana bi moglo poletiti :)
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Grrrrr, toga sam se plašio

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    I koliko treba do nas da stigne?

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    O kakvim avionima pricate?
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma de ba vidis da su sagorili :) :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Stvarno trebate sebi napravit Pesoto temu :)
     
    kolinsb likes this.
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gledam i ne vjerujem sta citam, kad ce avion 001 poletjeti, moj paket nece stici do cetvrtka da uleti na avion 002, avion 003 je u petak trinaesti.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    To komercijalni letovi?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    A šta tebe to smeta, ionako nisi upućen u temu, čitaj nešto drugo što shvaćaš...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Ophin, dino73n and DSA like this.
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ma nije za ove teme, ima veze sa online kupovinom donekle. Ali vise se prica o dostavi ovdje, kad ce i sta ce, sto 90% ljudi ne zanima iako ih zanima online kupovina. Moze se komotno na drugu temu, pa se druzite :)
     
    kolinsb likes this.
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Podržavam ideju za novu temu, ali ovo smijanje nečemu, a nema pojma o čemu se radi ne podržavam...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Ophin likes this.
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa uputi me, kakvu to transportnu infrastrukturu ima Pesoto? Možda i ja sutra budem to koristio. Zbilja imaju svoje avione?
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Avione si ti prvi spomenuo, radi se o pesoto grupnim pošiljkama koje oni zovu let i dodjeljuju brojeve, obzirom da pesoto radi u više država pošiljka za BiH počinje BA i ima broj (BA020 je za zadnju poslanu). Ako želiš biti upućen u usluge posjeti njihovu stranicu i čitaj tamo, piše svašta, a imaju i online tehničku podršku, odgovaraju na sva pitanja. Čak i da znaš dosta o tome, a neko ne zna ne trebaš ismijavati nikog i čuditi se nečemu, nego ga upoznati sa onim što znaš.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Ophin

    Ophin Novi član

    Jbg, ti si moderator, mogao si napraviti. Bolje i to nego ismijavati i zezati. :)
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Kakve veze ima, svaki korisnik moze kreirati temu. Uostalom, ja sam samo sugerisao da bi bilo bolje jer ne prati svako a puno se o tome priča na temi koja nije striktno o tome. Ne znam gdje vidis ismijavanje ili zezanje sa moje strane. Sta se nalazite uvrijedjeni ko da vas neko razdvaja od mamine sise a nije u drugu temu. Nismo djeca, valjda...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    EL NINO CFC, Mujka and kvaju like this.
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kad narucujes preko amazona oznaci da ne zelis dostavu vikendom.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Skužio sam to, ali pisalo da će u petak isporučiti, kasnije prepravili u subotu, ali ja nemam više opciju da prekrižim vikend.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Dali Raifaisen bamka i dalje blokira karticu pri kupovini u USA tj. dali se mora zvati dabi odobrili transakciju:)
    Uzeo bih ovu igracku za kompijuter :)
    Elgato
    Elgato - Game Capture HD60 Pro - Black
    Imam i kupon od 5 $:)