Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Spojena je ovdje tema Internet kupovina, nema smisla otvorati novu temu pored ove, u kojoj je ionako naširoko bilo razgovora o postavljenom pitanju.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Original su dresovi. Cijene neka te ne cude. Ja sam Celticov dres po isteku sezone platio 11£. Odaberi obicnu postu kad budes narucivao, stici ce kod nas na drzavnu postu, nikad nisam imao obracunatu carinu na robu sa kitbaga, doduse nisu bile megalomanske narudzbe, uglavnom po jedan par patika, jedna dvije majice, jedan dres, dukserica i sl.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    je li ko kupovao odavde? imaju bas patike po mom ukusu i koje ja trazim, po dosta nizoj cijeni nego na ebayu
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    il ces dobit fush il neces dobit nista. kod njega su tene 40 Eura, a isti model na ofishl Lacoste stranici je 99 funti. nema sanse.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Bolje na pijaci uzeti. Tene ko avion. 30 Markica.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako pare koju se nalaze na paypal balance prebaciti na karticu? Nit ih mogu iskoristit nit ih mogu vratit na karticu (moguće da ne znam).
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Same ce otici sljedeceg prvog u mjesecu. Ili ih povuci rucno preko opcije withdraw money sa 5$ provizije.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Stoje mi ovako ima godina dana, to su ona dva dolara koja su mi uzeli za registraciju, i od tad mi stoje na računu, ništa s njima ne mogu a bodu u oči kada uđem na paypal :D
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mislim da ima minimum koji mozes prebaciti, a da ne mozes platiti sa njima na eBay zvuci pomalo cudno, da li si pokusavao?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sasvim mguće da ja nešto pogrešno radim. Kada sam se rega, skinulo te pare, znam da se ovdje pričalo da na kraju mjeseca prebaci, ja čekao ništa. Na netu pokušavao kupiti kad nisam imao para na kartici a da je cijena bila unutar ta 2$, ništa. Prijatelj imao istu situaciju, pokušao sa onim withdraw platio 5$ i ostao u manjku :lol: Ja ostavim tako ima i godina dana, i danas nešto uđem na paypal direktno i to mi zapne za oko, pa hajde rekoh može se neka igra na saleu kupiti ili neka knjiga sa amazona.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker


    Ako pazaris vise od 50 funti imas besplatnu postarinu.

    http://www.kitbag.com/stores/kitbag/def ... fb25f99c11
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    E svaka čast i jaran hoće sa mnom da poruči dres i možda sitnicu ili dvije a malo me strah carine pa možda da poručimo na 2 imena al moram vidjeti hocu li onda imati free shipping, vjerovatno ne. Samo pitanjce za ove koji su poručivali dresove sa ovog sajta da li su veličine ok, npr. nosim normalno L majice onda da poručim i L veličinu dresa?

    Ovo je prejeftino!

    http://www.kitbag.com/stores/kitbag/pro ... rtal=&cmp=
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Za carinu se ne trebas sikirati a za velicinu najbolje da se izmjeris jer inace pise velicina struka odnosno grudi - ovisno sta uzimas.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nosim majice L, uzimao sam Nike i Adidas dresove L veličine, u ramenima su OK, ali su nešto duži dolje, međutim i očekivati je to od dresa.
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Koji je po vama dobar shop po pitanju obuce a da shippuje ovamo?
    Trazim Lacoste Misano model, ali teget (tamnoplavu) boju. S ebay-a me izadje oko 205KM sa shippingom, s tim da uvijek postoji sansa da mi sloze carinu. Kod nas su 225KM u radnjama ali imaju samo bijele i bez..

    S proslim tenama (pitao sam za njih u threadu) sam imao srece, bile su 176KM sa shippingom, lik je stavio racun unutra 30$ i nisu mi ih ocarinili. Da znam da ce tako proci i sa ovima narucio bi odma, ovako mi nesto suhveli..
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Carina strikes, 130eura paket iz slovenije, 91KM ukupno, oko 35% cijene, znaci sansa da se provuces za iznad 50km je pa skoro ravna nuli.

    Ali opet ja se ne zalim, primio sam 12 paketa za watercooling u zadnja tri mjeseca, samo ovaj ocarinjenj(doduse svi su ovi bili low value deklarirani).
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker


    Samo da dodam za ovo, sto se tice automatskog prebacivanja na kraju mjeseca. Nije svima to ukljuceno, i nema vise opcije da se rucno ukljuci, tao da se mora support kontaktirati i zatraziti da to ukjuce i tek tada automatic withdrawal svakog prvog radi :)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma, kod mene je bio fazon što mi nije account bio napravljen da mogu primat pare na njega! Kada sam to uključi, automatski su mi prebacili lovu na karticu, dakle to je trebalo uraditi i stvar riješena.