Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. clopex

    clopex Aktivista

    Ja sam sa ove stranice pravio naruđbu za 10 markera tipa Spyder Pilot ACS ali komplet oprema, znači maska, boca, sanžeri, i još nešto ne sjećam se šta i izađe me sa poštarinom oko 3000KM, samo poštarina je oko 800$ ali to je FedEx kao i DHL mora biti skup jer su brzi, ja znam kad sam nešto uzimao iz Hong Konga sa DHL-om za 3 dana došlo u SA!!!
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    dhl je cudo :)
    Brat radi u DHLu u knjigovodstvu i kaze da su bas brzi..

    Ja cu sebi samo masku uzeti za pocetak..
     
  3. becho

    becho Novi član

    Sto se tice carine ona ima vise lica, npr na jedan marker, masku, hoper, bocu, ide 15 posto carine i onda sve na to ukupno ponovo 17 posto pdv, i onda pocinju carinski troskovi, inspektor, cijena carinjena, koristenje, magacina, nake glupe takse. Sto na kraju biva puno bolje to uvesti bez tog svega, jer npr dadnes vozacu 20-30 KM i on to preveze preko granice i kraj price... To je moj nacin, i moj savjet, a ako neko zeli drugacije, bujrum izvoli... :idea:
     
  4. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Meni vozac iz Austrije uvezao pola dijelova za racunar za 20 eura... Jest da je ilegalno ali sta cu kad je legalno onda te momacki zakinu...
     
  5. JasonH

    JasonH Aktivista

    Koje su sanse da njemu nadju ?
    Naprimjer dojava neka ili nesto tako ?

    Najgore sto ja nemam nikoga u Austriji , Njemackoj(prije sam imao) , da on posalje..
    Jedino da vidim sa ovima iz max sportsa da oni mi to donesu do stanice , al nevjerujem da ce oni to raditi zbog proizvoda 100 - 200 km..
     
  6. saint

    saint Aktivista

    Pozzz svima nisam bio u sa par dana sad sam tu,pa cim uhvatim malo vremena vise pisem o svemu sto se tice PB i kluba
    Za jasonh ona varijanta moze ali pod uslovom admina cijemo se
     
  7. saint

    saint Aktivista

    Pozzz svima,becho je u pravu narucili smo boce za zrak i nove maske nesto opreme i markera.Neko je spominjao mislim beco i tu se slazemo i moj savjet je uzeti 20-tku jeste malo veca ali duze traje.Ja koristim ACS i vise sam nego zadovoljan jeste da sam ga ja platio nekih 250$ vise nego sto je sada cijena ali sam odma i zamjenio cijev uzeo JJ keramicku koja je puno bolja.I dalje sam misljenja da je za pocetnike naj bolje uzeti Tippmann 98 jer se lako odrzava a nije skupa.Nemojte se pretjerano uvaljivati prvo i glavno je uzeti dobru masku sto se moze naci do 150km ja sam narucio E-Vents iz USA i cijena je oko 120$ mada je izasla I4 koja pravo dobro izgleda pogledajte ako vam je sminka bitna ako ne onda preporuka I3.Ako mislite narucivati iz njemacke onda je bolje da se svi sastavite i narucite zajedno,nemojte se igrati i slati po vozacu jer lako mozete ostati bez opreme a covjek bez posla(samo moj savjet)lakse i sigurnije je da sve platite jer obicno kada covjek hoce da ustedi to ga dodje puuuno skuplje.
     
  8. JasonH

    JasonH Aktivista

    U zetri je poruseno sve , samo da javim dobio sam pouzdane informacije :D
    Sace biti nova podloga + samo zuti baloni :smt005
     
  9. saint

    saint Aktivista

    naravno da je poruseno zato i necemo raditi do n. godine :( i nece samo biti zuti baloni
     
  10. JasonH

    JasonH Aktivista

    Nego?
    Tako meni sergej rekao , bice profi teren :mrgreen:
     
  11. saint

    saint Aktivista

    serga je tito :D
     
  12. faye

    faye Novi član

    i ja citam sad na ovom forumu
    da ce bit nova podloga (da se mozemo bacat :))
    da su zidovi sruseni tj da nema sobica vise
    i da ce bit samo zuti baloni
    oce jos nesto ?
     
  13. saint

    saint Aktivista

    dosta mecheva :lol:
     
  14. faye

    faye Novi član

  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ocel ko sutra na woodsball(otvoreno , suma , brdo , bistrik-jarcedoli)
    Za cjenu i informacije na PM.
     
  16. JasonH

    JasonH Aktivista

    U zetri su nove maske , kompresori za zrak i nova podloga ..

    Pa ko voli nek izvoli
     
  17. abasi

    abasi Aktivista

    paintballao sam i na jarcedoli i u rakovici itd. Dosad je ovo tvoje najjeftinije a i teren je nekako urbanistican i po meni licno najbolji.

    Gl :smt006
     
  18. JasonH

    JasonH Aktivista

    http://www.ckp.ba

    Eto samo da kazem da su uradili portal posto vidim da se niko od njih nejavlja .
    Također poskupilo je malo

    Oprema i Teren : 15 KM
    Kuglice : 6 KM 100

    Znaci , start = 21 KM sa obicnim kuglicama

    Naravno imate izbor kuglica od 6-14 KM , pa bujrum ..
     
  19. kaiser

    kaiser Aktivista

    znaci u tih 15KM vise nije ukljuceno 100 kuglica
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    da , al zato da vidis kakav je teren sad , wau..
    maske termalne , itd