Overwatch

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 8, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam ocekivao nesto vece :D Ovo za fanove TF2, koji ja ne mogu organski :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ne baš, ovo su ti MOBA heroji strpani u FPS naslov. Isti je princip a moglo bi se reci isti i stil, od artworka do voice covera. Imas range heroje, tenka, hilera, ove kloking fazone itd..
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa i TF je isti... Imas tanka, healera, stealth lika, brzog lika, turret lika, kustomizacija klase kroz iteme. Ovo je meni isto, samo vise izbora.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda da TF2 volim manje od tebe.. haha. Onda je isto.
     
  6. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Al izgleda odlicno, mozda cak i bolje. Cak bi koliko sam izvukao iz konteksta mogao biti f2p.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nadam se da neće biti f2p ili p2w.
     
  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    F2P sa poslovnog gledišta uopšte nije loš potez. Uzmi za primjer LoL i Dotu, a i lično ne vidim zašto F2P ne bi bio dobar i za igrače
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako se budu placali skinovi, to je ok, naravno, ali je F2P u globalu zlo zbog P2W sistema u 99% naslova. Da ne kazem koliko deru ljude.

    Inace, Overwatch je najvjerovatnje jedan dobar komad Titana na kojem su radili 7 godina pa ga nedavno ugasili. Pa spasili sto se spasiti moze.
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    P2W je fail totalni, naravno, ako je implementiran uz F2P kako je čeato i slučaj ali sam F2P nije loš
     
  11. rama

    rama Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. RaP

    RaP Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo Amerika
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak je pay 2 play naslov.. sto je pozitivna stavr samo ne znam da li bas vrijedi 60€.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    40$ je cijena.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Istina.. samo je nama preko battleneta cijana u eurima i imaju dvije verzije. Obicna 40€ i origins edition 60€ sa nekim skinovima i ostalim klincima.
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Overwatch Open Beta je u toku od 05.05.-09.05.2016

    Ko želi da isproba neka se odmah baci na posao. Odlična alternativa Team Fortress 2 uz odličnu ispoliranost i tečnost igranja. Ping je također odličan. Blizzard je opravdao kvalitet svoje kompanije pa ko voli TF2 ovo će mu biti najbolja alterantiva na tržištu.

    https://playoverwatch.com/en-us/

    [youtube]https://youtu.be/UEYp1RTvllM[/youtube]