Overwatch

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 8, 2014.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Moj battletag: PiTaR#21195 pa dodajte me da šutamo, a ima buraz i ja šutamo redovno već nekih mjesec dana + još naše raje koja naleti povremeno (ugl. zajebancija ali raspalimo i competitive pa bude epic mečeva)! Ugl. daleko bolje iskustvo od bugovitog BF-a, gdje ne znaš šta te više nervira, sama igra tj. bugovi ili community!
     
  2. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Battletag: AnuUr#21369
     
  3. lolak

    lolak Aktivista

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Free Weekend 11/17 – 11/20

    Free trial begins 11/17/17 at 11AM PT and ends 11/20/17 at 11:59 PM PT
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ova igra ima toliko igrača a čini mi se da je niko ne igra :rolleyes: Je li im većina igrača sa dalekog istoka + mlađa populacija?
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Misliš igra cijela Južna Koreja i ostatak svijeta? :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    I Kina je jaka u toj igri koliko sam upratio. Slabo skroz znam ljudi sa zapada da to aktivno igraju.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Igra li neko s foruma? Znate li generalno kakav je community? Kontam da uzmem da sutam malo.
     
  9. Tensai

    Tensai Komšija

    ja sam igrao donedavno. Igra poprilično umire. Ako misliš igrati competitive nadji sebi bar još 2-3 ljudi s kojima ces igrati jer randomi će ti izvadit tonu živaca.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Ma daleko od competitive, mozda 2-3h sedmicno cisto kad se nadje nekog praznog hoda u popodnevnim satima. Ali ako community odumire onda cu svakako zaobici.
     
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Lamagician likes this.
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Esh

    Esh HWB

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je samo rebrand:

     
  15. Tensai

    Tensai Komšija

    ovo je ustvari samo patch koji ce prodavat kao novu igru
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo izbacuju igru da bi raja morala kupovati ponovo skinove. :D Ala fifa i ostale sportske pljacke.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moras ni kupiti koliko sam skontao, idalje svi zajedno igraju, samo u drugom dijelu ima SP prica?
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa sta je ovo samo pr stunt ala fortnite 2?
     
  19. Loki

    Loki Komšija

    "Drugi dio" je fokusiran na PVE a može se igrati i PVP zajedno sa svima koji imaju Overwatch. Neće ni ovo izaći najmanje još za godinu.
     
  20. Esh

    Esh HWB