Overwatch

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 8, 2014.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Jel' igra neko ovo? :D :smt006
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni u beti dosadila nakon 10 partija.
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ocekujem da ce ovo biti prva Blizzard igra za koju ce nakon izvjesnog vremena priznati da je fail. Ali sta ih briga za skoro 60 Eurica u startu i miliona slijepih fanova vratit ce oni sav ulozeni novac i jos ce zaraditi po koji € u naredne dvije godine. Cekam nasljednika propalog Titan projekta od kojeg se nije odustalo ali je vracen na pocetak.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Overwatch je nasljednik Titana, i od Titana se davno odustalo. Slabo si ti to upratio.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I igra je megahit, a ne fail. Ne znam kako to zakljuci. Cuj "milione slijepih fanova". Mislim da svaki studio moli boga za takav fail
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Najgore je prošao Battleborn zbog Overwatcha. Igra je totalno potopljena, dva tri mjeseca nakon izlaska igra je već na humblebundle, 50% popusta na konzolama itd. To je već bio fail, iako igra sama od sebe vjerovatno i nije loša, samo im je tajming užasan.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da su izbacili par mjeseci prije Overwatcha, kako su i planirali, pokupili bi dosta hajpa i od Overwatcha. Igra je teski prosjek realno, ali nije bas zasluzila totalno failat.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Overwatch je hit radi TF2. U sustini Over. je moderna kopija (cista kopija) TF2. Pa je vecina TF2 igraca se presaltalo na Over. Zato je popularna.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sve osim tog da su igre slične, tj gotovo iste ti je pogrešna pretpostavka.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Po cemu?
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za početak TF 2 nije imao ovoliko igrača ni na svom vrhuncu :) Igra je popularna jer blizzard zna prodati svoj proizvod, uz to im je ovo prvi novi IP u dvije decenije.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    a ja baš se sad zadao sa tf2 :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni nije sjeo ni TF 2 a kamo li ova kopija :) Mada znam ljudi koji imaju stotine pa i hiljade sati u toj igri.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Overwatch

    TF2 je tu jos od 2007e, i igrali su je milioni i milioni. Cak sam i ja na PS3 jedno vrijeme igrao. Kad sam upalio betu, prva partija, odmah me doslovno sve asociralo na TF2, kao i sve druge sa kojim sam pricao u toku bete. Nije Blizard nista morao prodavat kad je se igra koja asocira na TF2 sama prodala. Svi znamo koliko raja izcekuje TF3, i unedostatku tog nastavka svi su pohrnuli na ovu igru kao zamjenu.
    Nov IP, tehnicki tacno, ali je malo preuvelicavanje. U sustini novo je samo ime. Igra (ljepsa, dotjeranija verzija TF2), gameplay i igraci su svi stari. Bas pricam sa prijateljima koji su navuceni bili na TF2 na PCu, i kazu da su svi presli na Over., sa TF2, kao i vecina igraca, pa sad TF2 zjapi bez igraca.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zjapi mozda na konzoli, ali na pc-u definitivno ne
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Treca najpopularnija igra na Steamu trenutno je TF2... Na konzoli je failala jer nije bilo apdejta.
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Igrao sma ja dosta TF2 ali sam poodavno prestao...

    Overwatch sad derem i sjedi mi više od TF2, vjerovano što je baza igrača dosta izmiješana, ima i starijih iskusnih koji su igrali ovakve igre a ima i onih novih koji ne znaju kud udaraju pa imam koga ponekad i ubit'. :lol:

    Bilo kako bilo, nadam se da se Overwatch neće pretvoriti u Fashionwatch kako je bilo sa TF2....
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Overwatch, ce od danas (malo kasnije, mislim od 19h) pa do nedjelje biti free to play na PS4 i XB1. Pa ako neko hoce da proba sad mu je dobro vrijeme.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    PLAY OVERWATCH® FREE MAY 26–29 ON PC,