P : Komponenti

Discussion in 'Računari i komponente' started by suppa_FMB, Nov 5, 2009.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zelio bih prvo procjenu komponenti pa onda prodaju, znam okvirno cijene ali eto neka raja odluci :


    - Intel Celeron D 2.53 GHz, Socket 478 sa coolerom - 15KM

    - Pioneer DVD-RW, dvr 112b (slabo koristen i jos je u dobrom stanju) - PRODATO

    - 512mb ddr 400 PC 3200 - 20KM

    - 256mb ddr 400 PC 3200 - 10KM

    - 256mb ddr 400 PC 3200 - 10KM

    - HDD 40GB Maxtor ata - PRODATO

    - ATI Radeon 9600 PRO 256 DDR AGP slot (teze se okrece kuler mada vrti sve low end igre) - PRODATO

    - MS industrial, Model : KY-400ATX P4 napojna (u ciju ispravnost nisam siguran) - 10 KM


    Lokacija : Sarajevo, Stari Grad.


    Ponude kada dodje do procjene samo na pm. Hvala
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: P i P : Komponenti

    CPU: 25KM
    RAM: 512 25KM, 256 obe za 20KM
    AGP Zbog problema s kulerom ne znam kako da se u opste cijeni. Da je ispravna mogla bi i za 40KM
    Kako ocekujes procjenu i napojne ako ne znas radil ?
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Tako sto cu je dati bukvalno za dzaba, sa opcijom povrata para ukoliko ne bude radila kao i svaku komponentu koju prodajem.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: P i P : Komponenti

    A sta mislis ako je tvoja napojna ne crkla nego probila i pusta 220v na konektor od maticne i buduci kupac je proba i ima fireworks uzivo pred ocima i mora se pozdraviti sa svojom plocom i mozda joj nesto usput. :D

    Provjeri ti ispravnost te napojne,upali je rucno pa bar premjeri napone na izlazima.Rucno je palis tako sto zelenu zicu iz 20 ili 24pinskog konektora spojis sa masom (bilo koja crna)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: P i P : Komponenti

    Meni je crkavala dva puta napojna i nisma imao problema sa oslali hardwerom. Posteno od tebe ako je tako, i navedi buducem kupcu da provjeri jel fercera na neki slicna nacin kao sto dino73n, ima i ona spravica sto koriste serviseri samo za napojne.

    Ako bude ispravna, MSI 400W mislim da je 39KM nova.

    EDIT: PA eto nekih dvadesetak maraka napojna.
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Ok hvala Vam momci velika a sta mislite otprilike koliko mogu uzeti za ovaj DVD pisac?
     
  7. d0ga

    d0ga Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    25-35km
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Cijene postavljene u prvi post.

    Sve komponente je moguce vratiti u slucaju ne ispravosti istih.
     
  9. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Mene interesuje ta grafa... To sto se cooler slabije okrece jel do coolera ili?
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Do coolera, ona radi sve ok samo ti ne znam temperature do kojih se dize zbog coolera.
     
  11. dejson

    dejson Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Uzimam grafu danas.

    Rezervisem je i tacka.
     
  12. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Ja sam vec napisao da me interesuje grafa dejsone samim tim pusti mene prvo da zavrsim sa covjekom pa ako je necu uzeti onda ti nesto rezervisi. Naravno ne javljam se dzaba uzimam graficku javi mi broj na pp i zavrsiti cemo to odmah.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Graficka je jos sinoc rezervisana kao i dvd pisac, izvinjavam se sto nisam to ovdje naglasio. Zao mi je thomasony...
     
  14. dejson

    dejson Aktivista

    Re: P i P : Komponenti


    Druze, ne znam ni ja zasto odgovaram uopste. Al me nekako ova tvoja poruka, ne znam ni ja sta. Ti si pitao ovo, ono, a ja sam napisao uzimam i gotovo, tako da po meni tvoje pitanje ne moze biti rezervacija. Drago mi je sto je niti jedan od nas nije uspio kupiti.
     
  15. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Napisao sam MENE INTERESUJE GRAFICKA. Znaci samim tim da je zelim kupiti, druga stvar kakve crne rezervacije stvari? Da se ja nisam javio citav dan bilo bi ok da se ti javis za graficku al ja sam se javio odmah ujutru da kupujem graficku jer sam otisao leci spavati prije nego mi je covjek odgovorio na moje pitanje uopce.
     
  16. dejson

    dejson Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    OK. Stvarno se izvinjavam, nije mi navika, ali se nekako ova tema previse zacinila sto mojim to i tudjim bespotrebnim komentarima pa molim da se malo ocisti. nadam se da nece biti kaznenih poena.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Boga mi upravu ste za te rezervacije ali eto covjek se trudi da ispadne fer, npr. mene danas niko nije nazvo a trebala su 2 momaka da pokupe graficku i dvd pisac... :?
     
  18. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Ja ostajem otvoren AKO ne prodas ja je uzimam 101% samo mi javi broj na PP i cim vidim dogovaramo se odmah. Mozes i msn ako zelis svejedno je ;) Naravno AKO ne prodas.
    Pozdrav
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: P i P : Komponenti

    Prodat przac, graficka i ostale komponente su jos tu.

    Zbog obaveza na poslu mogu se samo naci na trgu austrije odmah da vam kazem, nije do mene jbg.
     
  20. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Re: P i P : Komponenti

    Nije vazno gdje samo mi ostavi mobitel ili msn na pm kupujem graficku.