P: Lumia 920

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by heroic, Nov 1, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. heroic

    heroic Komšija

    Lumia 920 (Windows Phone)

    Kupljena u BH Telecom-u 2. Jula 2013., garancija 2god ako se dobro sjecam. Dodje u originalnoj kutiji sa originalnim punjacem (bez kabla) i slusalicama (neotpakovane). Dajem i zastitnu masku koju sam koristio,
    Ima 2-3 sitna ostecenja na ivicama maske, nisam uspio uslikati da se vide. Dispej, kamera, portovi nemaju nikakvih ostecenja!
    Update-ovan je na zadnji WP8.1 osim ako factory reset nije i to resetovao...

    Cijena: 250KM
    Lokacija: Sarajevo, dostavljam besplatno
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Posebna ponuda, ko se odluci za kupovinu odmah sad, cijena je 200KM.
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    dali je telefon zaključan na BH telekom?
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo je 520 mislim
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam skoro kupio Lumiu925 u telekomu i nije zakljucana. Evo bas sad libijska kartica u njoj.
     
  6. heroic

    heroic Komšija

    Ne znam da li je zakljucan, ali koliko znam dekodiranje je prije bilo 10tak KM.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gubiš garanciju i nije više 10KM to je nekad bilo tako za dummy phons sad bude i po 50KM.
     
  8. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Izvinjavam se ali ne znam cemu naprdjivanje...covjek daje telefon gotovo dzaba,znamo svi vrlo dobro koliko je kooperativan i korektan.....pa i ako je zakljucan i treba se dekodirati,nek ga kupac dekodira,opet ce mu biti povoljna cijena...morao sam ovo napisati po cijenu bana...
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    pa ako potencijalnog kupca zanima jeli zaključan, problem je da se pita?
    cjena je odlična, ali cjena otključavanja kolika je pojma nemam, ako je uopće zaključan.
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Nazalost ne znam da li je zakljucan, prodajem licne stvari, sta znam o stanju to i napisem. Hvala svima na pitanjima, interesovanju, pohvalama/kritikama. Nema potrebe da se prepirete, razumijem da kupovina polovnih stvari ima odredjene rizike, da se 5put ispita i isproba pa tek onda kupuje.

    Otislo, moze lock
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ništa ja zlonamjerno nisam htio reći heroic je legenda što se dealova tiče :D samo sam htio da ispravim što se cijene tiče. Kod mene je isto telefon iz telekoma ali je zaključan samo na bh telecom mrežu a na forumu sam negdje pročitao da nisu zaključani. Sry na off.
     
Thread Status:
Not open for further replies.