P: Orange San Francisco / ZTE Blade

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Neo Bahamut Zero, Apr 19, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prodajem više komada Orange San Francisco / ZTE Blade Android (2.1.1) mobilnih telefona. Svi telefoni su novi, sa originalnom ambalažom i dodacima (2GB MicroSD kartica, univerzalni punjač, usb kabl, slušalice, cd, dokumentacija), i naravno otključani za sve mreže. Boja je crno-siva kao na slici dole.
    Specifikacije se nalaze ovdje: http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php

    Cijena je fiksno 350KM, a zamjene bilo koje vrste ne dolaze u obzir. Lično preuzimanje i isprobavanje su isto tako obavezni. Poređenja radi, polovni HTC Wildfire telefoni se prodaju za cca 300KM (a negdje i više), a slabiji je od Blade-a u svakom pogledu, tako da je cijena fer.
    Kontakt isključivo na mobitel: 061 520 511. Lokacija je Sarajevo.

    [​IMG]
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Definitivno preporucujem ovaj telefon. Nema boljeg za ovu lovu.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hvala na preporuci Zeleni!

    Ostala su još dva telefona, a cijena je korigirana na posljednjih 325KM za hwb raju.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ako ostane jedan do 15.5. ja cu aBd uzet :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baha hoćeš li ih još kasnije zbavljat?
     
  6. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ostao mu je jos jedan.Ja sam sretni korisnik jednog od maloprije.Sve preporuke.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pet sam ih prodao, ostao je jos jedan.
    Haker - mogu ti ostaviti ovaj zadnji na 7-8 dana ako ces biti u mogucnosti tada da uzmes. Mozda cu imati jos dva komada za otprilike mjesec dana. Javio bih ovdje svakako.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Taj sto ti je ostao je sa AMOLED ili TFT ekranom?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    TFT. Modeli sa OLED ekranima su se prodavali samo u UK (vise se i ne proizvode, svi modeli sirom svijeta su sada TFT), dok su ovi iz Svicarske. Imao sam jedan OLED model iz UK kojeg sam prijatelju prodao i mogu reci da OLED nije nista posebno na ovom telefonu, a vremenom se stvorio burn-in na gornjem, statusnom dijelu ekrana. Nije to ni blizu i9000 / N8 performansama.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    BUMP!

    Cijena ostaje 320KM + kvalitetna zastita za ekran.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prodan je i posljednji San Fran. Oglas moze pod kljuc do daljnjeg. Hvala svima na interesovanju.
     
Thread Status:
Not open for further replies.