P/P :: HTC Desire Z

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by donjapa, May 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav drugari,

    Kao sto naslov kaze trebao bi procjenu, pa zatim i prodaju doticnog telefona.

    Kupljen za novu godinu u Svedskoj, garanciju i racun do nove godine (kupljen u MediaMarket tako da ne znam da li ima neku globalnu garanciju od HTC-a).


    Mobitel otkad je kupljen skroz malo koristen, vecinom zbog nemogucnosti potpunog iskoristavanja na nasim prostorima.

    Imao je zastitnu futrolu i zastitnu foliju na display-u (njih imam jos oko 5 komada novih).

    Imam i silikonsku zastitu pa kome po volji.

    Na mobitelu nije nista radjeno (rootanje i fazoni) znaci kako je dosao tako i jeste, od aplikacija ima Lookout Security, Angry Birds te mozda jos 2-3 aplikacije.

    Mogucnost zamjene postoji, mozda neki jeftiniji mobitel sa vasom nadoplatom.

    Lokacija: Prijedor/Mostar - sa mogucnosti slanja FedExom na moj racun bilo gdje u Bosni.

    EDIT: Slike mobitela na upit preko PM-a

    - Hvala
     
  2. Esh

    Esh HWB

    550 KM mi djeluje realno.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Enise,

    Hvala na procjeni. S tim da je mobitel bukvalno "kao nov" to mi djeluje kao malo novca pa bi ga radije ostavio nego dao ispod 650KM

    Sto se mene ti ce tema moze pod lock, a ako se neko nadje zaintresovan moze me slobodno kontaktirati preko PM-a.


    Opet hvala.
     
Thread Status:
Not open for further replies.