P: RIG 6x Sapphire RX580 8GB nitro plus limited

Discussion in 'Računari i komponente' started by VR6, Oct 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Cuj ovog novog, kao savjet daje :) dobar dobar :)

    Elem, ja sam ponudio, tebi vr6 sretno naravno da prodas po zeljenoj cijeni, i sve odjednom sto bi bilo najbolje nego da raspacavas :)

    Aaaakoo se predomislius, 250 za jednu od mene :)=
     
  2. electro_p0wer

    electro_p0wer Novi član

    Ako će biti neki forumski paket, pridružujem se i ja

    270KM :)
     
  3. VR6

    VR6 Komšija

    Kao prvo prodavao bi grafe kao gamerske da sam kakva varalica nebi napisao da se koriste u rigu i dalje bez problema,otplatio ih nisam jos,cekam da skoci cijena crypta pa da otplatim.
    I ja bi kupovao stvari zabadava pa poslije da prodam i da zaradim,hvala bogu ne gori mi tako da mogu sacekati
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sto covjeku zatrpaste temu spamanjem. Stavio je svoju cijenu, kome ne odgovara neka gleda dalje.
     
  5. Uzi

    Uzi Guest

    legendo vjerovatno sam duplo duze od tebe u hardwareu i softwareu, a zbog takvih ko sto si ti ovaj forum nije ni 5% sto je nekad bio, baj :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jasta si :)

    Baj

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nekad treba imati malo i obraza... ;) ;) pa čak i u trgovini (vrlo često sam onima koji se nazivaju "vjernicima" pokušavao objasniti da zaraditi na nečemu 100%, pa čak i 75%, nije trgovina nego pljačka, prevara, iskorištavanje tuđeg neznanja - neznanja kupca). On te kartice nije dobio džabe.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja blokiram na piku ovakve sto nude 200-250. Mene bi bilo stid ponuditi tako nesto.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ocigledno zivite u nekom idealnom svijetu i prodajete robu i kupujete robu iz prodavnica.

    Slobodna trgovina ovog tipa i sluzi da se cjenkas.

    Lik ako proda po zeljenoj i trazenoj cijeni bit ce hit u moru rigova koji se trenutno prodaju.

    Kao sto rekoh, sretno sa prodajom druze, da je prodas po zeljenoj cijeni sto prije :)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve ima svoju cijenu, a ti si taj mentalitet izgleda pokupio sa pika. Šta god prodaješ dođe ponuda spakuj za duplo jeftinije.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    A ti ga dodjes kao poklopac svakom loncu?
    Kucni odgoj i kultura :)
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa služeći se upravo svojom logikom, što mu onda nisi ponudio 2KM za karticu?????
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kolinse,
    Da bi ti i tebi slicnima imali sta komentarisat. Obzirom da nit si kupac niti prodavac ulijeces ko padobranac.

    Da skratimo i ne spamate covjeku post (neka admin izbrise sve sto nema veze sa kupovinom/prodajom navedenih artikala) - neko je procjenio minerske karte u prvim postovima, odatle i ponudjena cijena.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vrlo jadan odgovor, možeš ti i bolje ;) kad se cjenjkas, onda ti procjena ne znači ništa.
     
  15. VR6

    VR6 Komšija

    nemojte se svadjati oko nebitni stvari,njegovo je da ponudi a moje da odbijem ili prihvatim,u ovom slucaju odbijam i napisao sam cijenu.
    admin neka brise iz teme sve osim naslova i neka stavi u naslov 350KM
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Nije niko procijenio minerske karte u prvim postovima, dodatno ti je objasnjeno u dva navrata sta je minerska karta:
    https://www.olx.ba/artikal/31301005/asus-rx-470-4gb/
    Izvoli kupi i jos ti ostane 100KM, niko sretniji od tebe.

    Za 250 i ispod ces moci ocekivati ove karte kad mining bude 2-3 mjeseca neisplativ, odnosno cijena potrosene struje bude priblizno ista izmajnanoj protivvrijednosti.
    Hoce li to doci i kada, tesko je reci.
     
    Last edited: Oct 30, 2018
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Jel iko uspio pokrenuti ove "mining" grafe na EXP-GDC-u na laptopu za igranje?
    Meni treba da podignem framerate na laptopu pošto neam više prostora za pc, a ovo mi je solidno rješenje.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    350km je za sada fer cijena da mi se isplati preci sa 290x tu bi cijenu ganjao
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @RaP Rx 580 i nije neki upgrade sa R9 290x, mozda 10-15%, sto mozes kompenzovati sa OC stare kartice. Ja bih opet radije GTX 1060 koja je slicnih perf. nego RX 580 jer je daleko je manji potrosac i hladnija kartica. Btw zaspamasmo covjeku oglas da valja, neka @selvin prebaci ovo na odgovarajucu temu.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ovdje dalje ponude neka idu na pm.
     
Thread Status:
Not open for further replies.