P: Socket A plocu

Discussion in 'Računari i komponente' started by brandnew_loser, Apr 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    Gigabyte K7 NForce2 maticna ploca za sck A

    Cijena: 60KM
    Lokacija: Sarajevo
    kontakt: [email protected]
     
  2. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    btw. hitno mi je :?
     
  3. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Da ne bude da bash-am, ali low-end Soc 775 ploce idu po toj cijeni, e sad ako ti mislis da mozes prodati soc A maticnu po toj cijeni, samo izvoli. Hem ti je hitno, bar bih ti preporucio da smanjis cijenu, jer niko nece kupovati proizvod star 6-7 godina za pare za koje se moze uzeti proizvod star 2-3 godine.
     
  4. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    pogledaj na ebayu kako se cijene socket A ploca krecu. oko 40-50 eura. na cijeni su bas iz razloga sto se vise ne prodaju, a nekim ljudima trebaju. nece niko ko ima Athlon 2600 kupiti Soc 775 plocu. Nisam bezveze lupio cijenu drug
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe dobro objasnjenje, meni kad je trebala nisam zalio para za nju... na kraju sam uzeo novu za stoju i cenera
     
  6. mesajuve

    mesajuve Novi član

    Nece ti je ni trazit! ZASTO? pa zato sto ce za 70-80 km dobiti plocu i procesor novije generacije evo ja dajem maticnu asus k8n i atlon 64bit, 2800+ za ove pare soket 754. A i sa intelom 478 soketom moze ovako proci. TI PRODAJI POSTO HOCES TVOJE JE
     
  7. mesajuve

    mesajuve Novi član

  8. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Evo upravo pogledah Buy-it-now cijene idu od 20E-50E (kako koji user), a na samoj aukciji se moze za manje dobiti (inace pravilo aukcija != buyitnow). Ja ti ozbijno kazem, nedavno je otisla S754 ploca sa procesorom 2900+ ili je 3200+ za 60-tak km, pa ti vidi.
     
  9. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    Ocigledno neki ljudi nisu upoznati sa principom ebay-a. Ovo sto si postavio je aukcija. Prati koliko ce porasti cijena u zadnjih pola sata aukcije. Sigurno nece ostati na 5 eura.

    Ja i dalje ostajem pri svojoj cijeni. Neko kome treba sck A ploca ce je kupiti. Ostali, koji nemate veze sa oglasom, zamolio bih vas da mi se ne petljate u prodaju.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja malo popustim, i opet se oglasi pocinju pretvarati u diskusije bez kraja. Molio bih da dalje bude bez ovakvih diskusija, a komentare na cijenu itd mozete poslati na pm.
     
  11. Dexx

    Dexx Aktivista

    Pozz brandnew_loser, tek sam sad vidio tvoj mail.
    Trentno mi nije hitno, ali trazim plocu od max 30KM
    Pozz
     
  12. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    maticna prodata. moze lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.