Panasonic održao 3D prezentaciju u hotelu “Sarajevo”

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, May 12, 2010.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Panasonic održao 3D prezentaciju u hotelu “Sarajevo”

    [​IMG]

    http://hdtelevizija.com/2010/05/12/pana ... -sarajevo/
     
  2. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Malo ljudi....
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Fakat, slaba posjecenost ili je neko stedio na slikama.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Vjerovatno je netko slabo odradio marketinski dio posla ako je stvarno losa posjeta bila, siguran sam da bi mnogi rado dosli pogledati sta se nudi :)
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    da je bila kakva najava ove prezentacije ovdje na forumu mislim da bi dosao poveci broj clanova.
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    O cemu pricate, nije takav event namjenjen za slucajne prolaznike sa ulice, vec za distributere, retailere u regionu, marketing menagere i novinare. Popunjeno svako mjesto do kraja. 50 ljudi ostalo bez mjesta, nasa zamjerka organizatoru!

    Slike i videa su odradjeni prije i poslije prezentacije da izbjegnemo guzve.

    Najbitnije je da je prezentacija bila na europskom nivou kakav je bio u Munchenu, sto je nama izuzetno drago!

    Imat ce te prilike da vidite 3D stand sa 50VT20 u nekoj od maloprodaja. Keep you posted when and where!
     
  7. bagi

    bagi Novi član

    Bio, vidio i ugodno se iznenadio :)
    Bio sam na prezentaciji Panasonic proizvoda u Bijeljini (bliže Tuzli od Sarajeva) i stvarno sam se ugodno iznenadio od količine proizvoda na jednom mjestu do posjećenosti. Posao mi je da cesto budem na prezentacijama, al ova je bila bas nekako drugačija :).
    Osim same priče koja je bila normalno zatvorenog tipa, prezentacija 3D je bila dostupna cak i slučajnim prolaznicima, kojih je bilo mashala, sto je za svaku pohvalu. I sama priča o proizvodima je prošla u nekom opuštenom tonu, sto je isto za svaku pohvalu. Bez neke prevelike priče mi smo naj, bla, bla kako to obično bude.
    Sve pohvale gospodinu Hastoru .....
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Nego jeste culi za pekac hljeba od 300km :)
     
  9. bagi

    bagi Novi član

    Ma sta 300 KM i jace :) i plus pravi burek bez da moras imati meso :)