Pasivni heatsink na procesoru?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Neo Bahamut Zero, Sep 21, 2006.

  1. GW

    GW Moderator

    Svi oni prodaju defektan hardver.To je zato što komponente nabavljaju iz kontejnera.Ako te strah tog lika ( koji prodaje defektan hardver) Otići ćemo ja i moj Glock sa tobom pa da vidimo ko će se onda bojati.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    defektan zna biti, ali ako ti nije mrsko nekoliko puta da ides tamo-vamo mozes naci super stvar za male pare. ja nasao, kao sto sam rekao, Asus KT880 plocu za 20KM. potpuno ispravna, nova moze se reci. ali ne bih vise nikad osim da mi nesto hitno ne treba (kao neki Duron sada). :p
     
  3. GW

    GW Moderator

    Gdje si tačno našao tu ploču?
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    tamo na buvljaku kod mercatora. skroz je tamo na kraju. lakse ti je ici onom ulicom gdje zeljeznicka skola i tamo pri kraju ulice skrenuti lijevo. odmah su tu (neljubazne) cige sa brdom hardvera.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Nekoliko puta sam uzimao hardver na buvljaku i ništa nije radilo.Jednom sam uzeo Pentium pluču i procesor 75 mhz i radila je samo što joj je falio kontroler za tastaturu-ploča boot-a ali se pojavi ona poznata "Keyboard error.Press F1 to continue." .Ko li ga je samo izvadio... Enivej,kakav ćeš komp sastaviti? A7V880+Duron?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fino se to dalo rijesiti kopcanjem usb tastature na pci usb kontroler. a ploca mi je bila zamjena za ovu sto mi se pokvarila. koristim je trenutno u ovom kompu sto imam.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ne bi ja rekao...
    Pa jesi li sastavio taj pc?
    Samo trebaš znati da A7V880 ne podržava procesore ispod 1ghz.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A7V880 koristim trenutno sa XP1800+ koji mi je primarna masina. Ne treba mi za drugi proc. Imam KT266A u te svrhe. Sastavicu drugi komp kad uzmem ram za ovaj primarni, a onda prebacim ovaj sto imam u taj drugi.
     
  9. GW

    GW Moderator

    Jesi li primjetio zujanje na A7V880?
    Mislim na one zavojnice na ploči.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nope. sve radi normalno. jos mi sve stoji ispred nosa otvoreno buduci da nemam kucista. :roll: